Ar dirbate megstama darba?

Ar dirbate megstama darba?

Butu idomu suzinoti ar dabartinis jusu darbas yra jums prie sirdies ar tai jau tapo nepakenciama rutina?

Dar pakenciami

nu megstamiausias darbas butu alu gert su chebra ir uz tai dar babkes gaut Nekaltas nu bet ir esamu darbu nesiskundziu

Nelabai bet pakenciamas ir jauciu bent jau man bus taip kad koki darba bedirbciau nebusiu patenkintasLaimingas

Man tai labai normalus mano darbas.Kartais uzknisa, bet kai pagalvoju apie bet koki kita, tas pasidaro pats geriausias Šypsena
Dirbu TV operatorium.

Dirbu TV pokalbiu laidos redaktore. Ir galiu pasigirti, kad dirbu tai, kas man labiausiai patinka! Renku laidoms pasnekovus, tad kiekviena diena tenka bendrauti vis su naujais zmonemis. Ir tai mane "veza" Mirkt

bezbozhnaj myliu savo darba…

uzjauciu visus tuos kurie prasedi kontorose keura diena.

Na Danutukai,leisk suabejoti tais vis naujais pasnekovais!Tiek per TV,tiek zurnaluose vien tie patys veidai.Jau seniai norejau paklausti,negi Lietuvoje nera idomiu zmoniu?Apakęs

Taip Taip Taip Taip Taip dirbu man patinkanti darba,…TaipTaipTaipTaipGirtas

Visai ne prie sirdies BlogaiNe Ale ner kur dingt Cha cha

O as nezinauNekaltas PAtinka man tas darbas, ar nepatinkaNekaltas

bedarbe esu Nustebęs

Pamislijau, kad jau beveik 2 metai kai jo nebedirbu.Nekaltas

specialybe pasirinkau pagal save, o pareigos tai prakeikti baigiu nors dirbu tik 2 men.Kanda

NepriesirdiesNebet reikia dyrbtTaipbo paskaiu nebus nei uz kaAlus nusipirktCha cha

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Dirbu pagal specialybe darba, kuris visiskai neatitinka mano prigimties (nesu as kontoros zmogus, man reik judesio). Is to seka, kad nekenciu dabartinio darboIgnoruojuPavargęsNe

As taip pat negaleciau pakest sedejimo vienoje vietoje. Turiu judet, vaziuot, kazka daryt

kaip sakė Linas Ryškus per "pagauk kampą" 11-as Dievo įsakymas yra: DIRBK DARBĄ MYLIMĄ.

man mano darbas patinkaGerai