Ar dievas visagalis?

neidomu man kas tas Dievas kartais pagalvoju,kad jis tik daro blogą,arba išviso galvoju tiesiog tai biologinis reiškinys kaip ir biologijos mokytoja sako,nors gal ir ne,net ir nežinau ar išviso jis yra ir kam jis mum.

Pvz man idomu. tipo yra pasakyta, kad jei busi geras, tai keliausi i roju. Busi blogas, keliausi i pragara. [nesuprantu, kodel kunigai, zinodami, kas su jais nutiks daro blogybes, kuriu net zudikai nedaro - prievartauja mazus vaikus. tai tada ishvis reiskia, kad jie susipyke su protu. tai tada kodel tureciau eit ir dar sakyt kazkokia nuodemes tipo jiem, durniam?] o jei pvz as nesu blogas, bet tiesiog netikiu. Tai negi mane dabar irgi i pragara imes Juokiasi uz ka tipo? nes tada gaunas, kad dievas, kaip kazkas minejo, yra savanaudis, kuriam reikia, kad ji garbintu ir pan. nu krc tada aciu. nereikia man tokio “visagalio”. vienu zodziu dar vienas interpretacijos budas Cha cha

Dievo nėra. Jei jis egzistuotų, žmonės Žemėje nekentėtų nuo bado, karo ir visokių kitokių nelaimių. Žmonės gi jo vaikai, o kaip žinia vaikus reikia saugoti ir neversti jų kentėti.

Kol bus zmoniu, tol zmones kentes. Taip jau “suredyta” siam pasauly. Net dievas nepadetu nuo tokiu parazitu kaip zmones Cha cha Butu gerai - net motinos daznai zudo/isnaudoja/kankina/ir t.t savo vaikus.

skaiciau viena kieta knyga fantastikos. Ten yra susikurusi tokia visokiu galalktikos rasiu organizacija. Zmones kaip bebutu keista valdanciu postu neuzima, o yra teisiog paprasti samdomi kariai, nes yra labai ziaurus… Na cia OT bet paskaicius pskutinis komentarus prisiminaiu sita teigini, ir pagalvojau, kad is tiesu, mes esame elementariausi plesrunai, tik igije daugiau galios, o noras zudyti yra musu pasamoneje, musu vidinis instinktas del islikimo, ir kartu del malonumo… Tokie mes jau zmones, bet jei dievas kure mus pagal save, tai reikiasi kad jis yra toks pats ziaurus. O kaip sake kazkuris filosofas, tiesa yra to kas nugali. Kitaip tariant, kas stipresnis, tas teisesnis ir nieko nebepakeisi. Tuomet jei atsiranda kita galingesne jega, tuomet tiesos apsivercia, ir cia jau galim nukrypti visai i OT, apie gerio ir blogio samprata, kai tas pats dievas gali tapti velniu o velnas dievu…Cha cha

Jezaus kapas yra Kašmire.

Žmonėms nereikėjo pažinti blogį ir gėrį…
Žmogus viską žino, bet daugiausia daro kas blogai…
Todėl reikėjo Dievui ateiti žmogaus pavidalu, kad išgelbėti nusidėjėlius…
Jėzaus dieviškumą pripažino apaštalas Petras…
Tada Simonas Petras atsakė: ‘Tu esi Kristus, gyvojo Dievo Sūnus’.
Mato evangelija 16,16.
Matai mokiniai Jėzų pripažino Dievu, dar Jam esant žmogumi…
Jei Jėzus būtų paprastas pranašas, tai Jis būtų palaidotas, kaip ir kiti pranašai…
O dabar Jėzus trečią dieną prisikėlė ir dabar yra gyvas, kad užtartu visus tikinčiuosius prieš Dievą…
IV amžiuje buvo tik dar kartą patvirtinta, kad Jėzus yra Dievas…
Nes jau kai kurie mokė, kad Jėzus buvo tik žmogus…
Erezijas reikėjo pašalinti…
Labas