Ar daznai verkiate del moxlu?

nesu verkes… tai… Blogai Blogai Liežuvis

dvyliktoj klasėj antram semestre pavasarį, kai jau nervai buvo įtemti kaip reikiant Pavargęs, teko paraudoti mokyklos tuolete. žodžiu nieko ypatingo neatsitiko, bet užteko to, kad per biologijos kontrolinį, kuriam tikrai ruošiausi, padariau tokią žioplą klaidą, kad abiturientei, dar belaikysiančiai biologijos valstybinį egzaminą buvo neatleistina. tai ką… pamačiau rezultatą. atsitojau vidurį pamokos ir išėjau. ašaros kibirais Žliumbia , o tuolete užsirakinusi dar pakūkčiojau. nu žodžiu. Šypsena atrodo, tai vienitelis kartas, kai verkiau dėl mokslų Taip

pastoviai zliumbiu dabar. Nes taip nesuprantama viskas atrodo ir beviltiska, siaubas… Pavargęs Nežinau

pff, gaila man zinot zmoniu. Gyvenime ne vien tik mokykla yra

tikraj ne…neverta, nepadeda Cha cha nors anxciau pora kartu gal ir teko nubraukt asarele, is to nusivilimo savimi…bet siaip Blogai

Del pazymiu niekad neverkiau ir net nezadu verkt, bet kai vakar atsisedau ruoshtis egzui ir supratau, kad nieko skaitydama nesuprantu, tej nubraukiau ashareliu n…

Neverkiau del mokslu. Visada atsirasdavo kazkas svarbiau uz tai, buvo del ko verkt, tai kazkaip neigiamas paz. nebuvo priezastimi apsiverkt. Musu mokykloj buvo tokiu mokytoju kad niekad net nesistebejau savo pazymiais, ir nezinojau kokiu pagrindu buvau taip ar anaip ivertinta. 10 gerai, 5 aj dzin…

tenka tenka… Drovus verkti gal nelabai daznai bet pasinervuot tai oj oj oj Baisu

niekad neverkiau del moxlu Tūsas nors tevai daznai Kanda ant manes it man Nežinau , bet ka daryti reik gyvent Taip taip kad viskas bus gerai Labas

nu jau del mokslu tai tikrai niekada asaru neliejau… ir tikiuosi neliesiu… Ne neverta, vistiek buni kaltas arba pats arba toks destytojas kuris nevertas net minties apie asaras Mirkt

Niekada neverkiau ir tikiuosi neverksiu

Ne. nebent buna retkarciais nusivylimo momentai, bet trumpalaikiai. geriau pasimokyti labiau nei verkti

AS siandien verkiau, bet ne del mokslu, o del nuolatines itampos… ŽliumbiaBaisiausia yra tai, kad kartais atrodo, jog stengiuosi del nieko, jog galiausiai vis tiek nepavyks pasiekti tu rezultatu, apie kuriuos svajoju, todel viskas pradeda atrodyti be prasmes… Nežinau

Niekada.

o man kartais taip būna, kad viskas susikaupia, nespėju pasiruošti seminarams, nes medžiagos per akis, namiškiai nervina ir t.t…va tada kartais ir pasitaiko… Nekaltas… man tai paskui net lengviau pasidaro…tad praktikuokim vaikai tai dažniau… Cha cha

Zliumbiu krokodajlo asharom… Neishlajkiau paskutinio egzo… Ir jau daugiau mokytis nebegaliu…

mokykloj verkiau Žliumbiakartais Liežuvis

pasitaiko Taip

Jo va neseniai Žliumbia pusmecius issivedusi… uzknise kazkaip viskas buvo, nieko nebespejau, o darbu apsikrovus (beje, po atostogu Tūsas )… Gal daugiau ne del pazymiu,bet tiesiog niekas nebesiseke, o iki tol visada kazkaip issisukdavau Liūdnas… Bet paskui pagalvojau,kad px man, kita pusmeti issitaisysiu Kietas

boona paverki per egzus, del shvieciancios skolos Žliumbia Girtas kai jau pradedi degint knyga, tada jau nervai visishkai ant ribos Girtas Cha cha