Ar daznai verkiate del moxlu?

Na verkti del moksluCha cha,ne pazymiuose,o ziniose esme,ar tavo mama to nezino?

Verkti nereikia del moxlu…man irgi dabar nekaip sekasi…buna, kad nusisypso laime, o kartais ir lemtis pakisa koja…ka padarysi…Nekaltas

pamenu dar kai mokinausi zemesnese klasese tai kartais ir istryksdavo asara Liūdnas bet dabar tai galvoju px man cia verkti, na tai kas kad gaunu 6 bet savo zinias tai zinau ir zinau savo klaidas… tai va neapsimoka ir lieti asaru, juk tikras ivertinimas tai bus per egzus Laimingas

Na et truputi skawdu kaij gawni kokius 2 Liūdnas

…mokslas [pazymiai] - tikrai ne tas dalykas, del kurio apsimoketu verkti Taip.Šypsena

Del mokslu verkti? Mano manymu kad tai yra nesamone…nebent tu esi visai degradaves…(tik nesupyk) Laimingas

Taijp ash degradavusCha cha Atostogos atsigavau… gal man bootent shito reijkejo…Liežuvis

ne karto

na tavo mama mano pazymiu knygeliu nemate Cha cha
Nors ir nesimokiau itin ypatingai, bet 12 beveik raudona atestata gavau Šypsena
Svarbu, kad pazymiai netrukdytu istoti, kur nori Šypsena o tada juos pamirsi ir tik retsykiais prisiminsi, kad kazkada mokykla lankei Laimingas

ex. norechiawNekaltas

nea…neturiu del ko werkti…palyginti gerai mokausi…Taip

justia, ash ir verkiu patikek pas mane pazhimej ka ash zn 2 2 3 4 6 ir pan. Liežuvis yra 10 8 9 ce geriausi Liežuvis shendien teko verki… pamate mano pazhymke Cha cha nors ce visaj nerejkia ysiviept… ce rejkia verkt!

Niekada nerverkiau… Nors ir sunku buna…

beweik niekada Šypsena newerta… geriau stengiuosi susiimti ir kitakart gauti geresni pazymi…

Niekada neverkiau del pazymiu NeNeNe Ir kai gaudavau koki bog apzymi, buvo px, nes tikejau savimi, tikejau savo jegomis, tikejau savo ziniomis ir zinojau, kad as zinau is tikruju daugiau ir gezaminu nebijojau, net laukiau ju, nes idomu buvo Girtas

Neverkiau ir neverkiu del mokslu…LaimingasYra svarbesniu dalyku nei pazymiai!

o ash newerkiu… Liežuvis

o ash newerkiu… LiežuvisO as irgi neverkiu Flirtas

man tas pats… Taip Laimingas

dar neteko. manau ir nelb teks. nebent niekur neistosiu ar pan. Cha cha Nekaltas