Ar daznai praverciate senus nuotrauku albumus? Kokie jausmai uzplusta?:}

gana senaj ir bevartinejau as tuos albumus … bet smagu buna prisiminti gerus laikus ;]~

kartais praverciu Gerai Prisiminimai aplanko Taip…priklausomai nuo nuotraukos

labai daznai kai buna liudna tada prisimenu tokiu unreal akimirku kad is kart pasidaro linksma… Girtas Flirtas

Taip labai dažnai verčiu Šypsena

kaj kurios fotkes primena kazak laaabaj gero o kitos tj tokios…nu sunkus prisiminimai… Žliumbia

ant ko pinigu negailiu tai ant nuotrauku nes man atrodo kad kai busiu sena galesiu pasiziuret nuotraukas ir prisiminti savo jaunyste… ech… Apkabinimas

Man tei patinka pavartyti nuotraukas… toks malonus jausmas uzplusta… prisiminimai apie tuos senus gerus laikus Cha cha

Aj geri lajkaj bw Liežuvis

kartais liudna pasidaro,kad to arba to zmogaus nebematai… kitos foto pralinksmina…siaip tikrai idomu paziureti kaip atrodei pries 2 metus ir kaip dabar… juk zmogus vistiek keitiesi Taip Apkabinimas

Aš tai pasižiūriu, kada nėr ką veikti ir prisimenu, kad jie egzistuoja, Juokiasi Juokiasi Tiesa pasakius nejaučiu nieko įpatingo. Ne Šiaip įdomu prisiminti kiap viskas buvo seniau. Nekaltas

heh…ziurint senas nuotraukas uzplusta prisiminimu banga… Šypsenatai faina prisiminti ir net su kuomnors tai aptarti… Mirktdazniausiai mane uzplusta juokas paemus pries pora metu darytas photkes… Cha cha

žiūrint kokios nuotraukos… į kai kurias gali žiūrėti ištisas valandas, ir niekad nepabosta Drovus

as tai dbr retokai labaj kazkaip vartau tuos albumus… Nekaltas Na nebent kajp kokie draugai ateina ir praso parodyti nuotraukas…Tada kazkaip prisimenu vajkystea… Niam niam Girtas

buna labai linksma!!!tada pradedi is visko zvengti Juokiasi Cha cha!!! gera jouko doze Laimingas!!!

as kai pamatau savo mazos foto tai man juokas ima Cha cha bet seip man tos nuotraukos lb mielos Šypsena

Kartais pavartau… Taip Niam niamGera prisiminti kas buvo…Ir pasijuokiu ir susimąstau…ech… Drovus

kartajs buna kad sugaishtu prie ju lajko… Drovus= Žvaigždė=

Man labai norisi sugrizti i ta akimirka Nežinau bet gaila jog nebegalima , uzdraude ! Šypsena Paziurekit filma drugelio efektas Labas

mhm…zhiurint kokias nuotraukytes zhiuriu…kai kurios tikrai kaip tu sakei uz sirdutes griebia:> kiti sukelia mielus ir siltus prisiminimus…uh…po to imi prisimint wiska kas buvo. ee…

Wartau albumus, kur as dar visai mazute…ir taip gera sugrizti atgal… Girtas