Ar daznai praverciate senus nuotrauku albumus? Kokie jausmai uzplusta?:}

_ As tai kai tik pamatau albuma apsiverciu / griunu ant nugaros ir raitausi iki ryto… _

Kai prawerciu tai tokia nostalgija apima=] Niam niam

smagu kartais pažiūrėti Taip

kartais tai juokinga pasidaro, o kartais pasibaisiu: negi taip galejau apsirengti per savo gimsha? Angelasarba o kokia mazha buvau Cha cha

faina Taip Šypsena

kartais perverčiu,taj liapaj norisi į vaikystę grįšt Žliumbia Angelas

tiesa pasakius gan daznai pavartau albumus… taip gera, silta pasidaro…Nenusakomas jausmas… Angelas Angelas

kartais pavartau ;VV visai fajnaj prisimint vaikyste ir pan… Šypsena

rektarciais padaboju senus albumus, seip idomu pazet… Laimingas

retokai…bet pora kartu i metus tenka pavartyti…sweet buna…ir juokinga…na kaip ir visiems…sentimentai praeiciai… Apkabinimas Flirtas Tūsas Kava

būna, kad perverčiu, dažniausiai po to, kai mama parodo kokiem nors svečiam, tik tada prisimenu apie nerealias akimirkas užfiksuotas nuotraukose Laimingas

man irig patinka senus albumus pawartyt… Drovus

as daznai perverciu savo senas fotkes… Apkabinimas

kartais apima nortalgija… bet tik kartais…

aga,man taip pat patinka.iskart sukyla atsiminimai… paziuri pazvengi… faina

Kartais pavartau. Va, prieš porą dienų varčiau. Bet jau kai padedu vartyti… Tai visą dieną. Laimingas

Nuotrauku labumai yra geris ir didele dideliausia laime Mirkt kai juos atsiverti buna taip ciotkia net nzn kaip pasakyti uzplusta voisokie jausmai,o ipac jei uzfiksuota kokia akimirka is labai gero dalykelio tada is vis super Mirkt

nemegstu wartyt senu albumu ir sejp retaj sauna y galwa pasiziuret Šypsena

uij… retai… [; o sheip meila… man patinak mano mazytes foto kur mama valgo o as ant stalo padejus shalia dvi ish spastu ishtrauktas peles Girtas Drovus

smagu ziurint i sensa nuotraukas.