Ar daznai pasakote savo mylimajam ar mylimajai

nu as asmeniskai pries eidamas miegot visiems kas buna sale palinkiu labos nakties Mirkt na isskyrus atvejus kai is ryto galva skauda ir eidamas miegot nesigaudau situacijos cia jau supraskit po daug Alus Aš nekaltas

tiesiog turi jausti , kam rasyt meilei ir kam ant sutkes
Taip

niekada

o tajp tajp!!! ir po kelis kartus per diena ir ne tik zinutemis, o ir skambuciajs ir visokiajs kitajs nuostabiaj jaukiajs dalykajsŠypsena net ir laiskajs, nors gyvenam tam paciam mieste…nuostabiausia, kad taj mums gaunasi abipusej Šypsena(I)

(|)- a va pasirodo kajpŠypsena
na taj - (|)(|)(|)(|)(|)

Cha cha Gerai

hm kaip saunu taip ir toliau!! Cha cha

kiekvieną mielą vakarą…Cha cha na sms vakare tai neNe nes į ausį mylimąjai galiu pasakyt ir labanaktis, ir buckį ir ne vieną duot, ir… Aš nekaltasMirktCha cha

Laba diena visiems!! Bučkis

labas AAAAmore Šypsena
kai buvau ne vienas turejau mylima zmogu tai kiekviena vakara jei ne skambutis tai bent zinute parasydavau ir ryta geros dienos palinkedavau.
O dabar nieko nesiunciu nerasau neskambinu Šypsena

[quote]
LakunaZ rašė:
labas AAAAmore Šypsena
kai buvau ne vienas turejau mylima zmogu tai kiekviena vakara jei ne skambutis tai bent zinute parasydavau ir ryta geros dienos palinkedavau.
O dabar nieko nesiunciu nerasau neskambinu Šypsena

na manau akd reikalai viena diema psitais ir tu vel pradesi tai daryti!!
Juk visai smgu, nors nekerta per kisene darbar!
Nors mylimam zmogui nieko negaila! Cha cha Bučkis

TaipTaipTaip, o kaip kitaip? Jei nemyleciau savo Moterys turbut apie tai nesusimastyciau, bet mylimam zmogui visad patinka partnerio demesys- visapusiskas …Mirkt

Visada.Butinai.Taip.

ir abipusiskas demesys!!
Kaip faina kai gali sirdi paauktoti akd tik butu abiems gerai!

Bučkis

saunu Bučkis

pasakau beveik kiekviena vakara, tiksliau parasau sms Cha cha

o ar daznai tenka galimybe ji ri pabuciuoti pries sapnus! Šypsena

nedaznai… Nustebęs O noreciau ji kiekviena vakara jausti salia Taip bet… Nustebęs

V I S A D A !!! Taip Taip Taip

Bet kokiu atveju ir ne viena karta per diena Taip