Ar daznai pasakote savo mylimajam ar mylimajai

Ar daznai pasakote savo mylimajam ar mylimajai

Ar daznai pasakote savo mylimajam ar mylimajai Labanaktis! Palinkite labos dienos? Pradziuginate sms, ar netiketu buckiu!! :*

Kai kada darau,zinau,kad jam toks demesys patinka.Vyrai kaip katinai,nori kad juos glostytumeme,myluotumeme…

TaipTaipTaip ir ne tik… Cha cha

jai po 1 kaldra daznai =-)))

kai jie to nusipelno … Mirkt o tai buna labai , labai retai Cha cha Cha cha Cha chaTaip

aisku.Taip juk smagu nueiti miegoti zinant, kad kazkam rupi, kazkas apie tave galvoja…

reikia pirma mylimaja susirast… o po to jau galima ir galvoti apie tokius dalykus…

Taip Cha cha Labas

na bet juk tai pvz gali daryti ir savo draugams!!
As siadnien albai apsidziaugiau kai sulaukiau tavo skambucio tik gaila akd negalejau atvykti!!

o kodel retai?!! Cha cha

=-))))) nu gi vaikai zaidzia mamytes tevelius apsimesk ir tu kvailu

[/quote]

kai jie to nusipelno … Mirkt o tai buna labai , labai retai Cha cha Cha cha Cha chaTaip

[/quote]

o kodel retai?!! Cha cha

[/quote]

Kodel…? Tiesiog jau taip yra Liūdna

Labanakutkas visiems tikiuosi kad labai neliudite, nes gyvenimas vercia mus sypsotis nepaisant visokiu blogu dalyku! zinot jei galeciau pasekti jums gerio pasaka taip ir padaryciau! bet to negliu Nustebęs Nes ja kiekviena skuriame savaip, keikvienas savo mintyse!! sia nakti galiu tik parodyti jums tiesu kelia sapnu sali, spindincia perlais, ir skestancia juros gelmeje!! I ja mes keliausime zvaigzdziu takais, o kai pavargsim nes mus debesy, sildys saule… Pabude suprasime ka nauja diena mums visada sypsosi!! Labanakt!! :*

na nezinau as manau kitaip!! jei tik mano meile butu su manimi as ji stengciausi kuo dazniau nudziuginti!!

beja visi neturintys ka veikti paskaitykit mano dienorasti!! Gal surasite ka nors idomaus!! Ypac naujas!! iki :*

na jei ir mano Meile butu su manim tai as ji ant ranku nesiociau , bet …
o kiti neverti …
Taip

cia gal but esi teisi!! taciau kaip suprasim savo meile nestebindami kitu!! Cha cha

jei pana gaili atrasyt sms ir taupo kiekviena savo saskaitos centa del taves, tai ji nelabai tau rupi, as tuo isitikinau, o ta kuri, net tau neparasius, jau klausineja, kaip sekasi? kad pasiilgo ir pan, tai ji tavimi domisi ir matosi, kad esi reikalingas… wat taip wat…biski nuspangau bet pasakiau tiesa…

tikra teisa!! zinau buvo panasi situacija! TaipTaip