Ar dažnai Jus užkalbina praeiviai?

As turbut irgi priklausau tai zmoniu kategorijai, kuriu norisi paklaust kiek valandu, kaip rast kelia ar siaip pasiguost.(Idomu, kokie kriterijai renkantis zmogu paklaust valandu ???).Kartais tai erzina, ypac kai buna nuotaika “nenoriu nieko matyt,malonekite manes nematyti ir nekalbinti”.Gal zmonems, megstantiems bendrauti, malonu, kai jiems guodziasi ir gali patys issikalbeti su nepazistamu, bet as stengiuosi netesti pokalbio, o jei neisvengiama (pvz. poliklinikoje) - tyliu ir sypsausi arba skaitau laikrascius.

Ot Pavargęs -taigi pastovės eilėje ir praeis Liežuvis Ar sarmatlyvas labai Cha cha?

gal is tavo isvaizdos jiems atrodo kad tau pagalbos raik skubios Nekaltas na kai gerai padaugini Taurėtai ne tik visi praeiviai bet ir ateiviai kalbina Drovus Taip

Mane gana daznai kalbina,ir as pati esu komunikabili,dar ir blondine,taip kad tenka daznai bendrauti su nepazistamais zmonemis.Nematau tame problemos.Esu radusi nuostabia drauge,su kuria susipazinome viesajame transporte…Bendraujame iki siol…

Užkalbina ir paplepu,o kas čia blogo Mirkt

Mane daznai kalbina visokie Vyras Sako grazuole grazuole, vis uzkalbint bando Juokiasi

Kaip i tai reaguoja tavo Vyras

kalbina kartais ir jei tai nekoks smirdintis girtuoklis visada pabendrauju ir man paciai visai idomu ir zmogui pagelbeju

Jei autobuse visi sėdės po vieną, tai vienintelis įlipęs paskutinis, būtinai atsisės prie manęs ApakęsYpač senučiukai Šypsena Ir paskui visą kelią pasakoja savo gyvenimo istoriją NekaltasŠiaip labai dažnai manęs klausia kelio ir laiko Nekaltas

Tai kad siuo metu jokio Vyras neturiu Cha cha O ankstesni susitaikydavo Mirkt

Mane gan daznai mieste,parduotuweje uzkalbina fotografai ir klausia ar nenoreciau kur nors fotografuotis ir siaip nepazistami zmones.Praeita wasara tai mazos mergaites pribegdawo ir klausdawo ar as nesu Dija,bet as gi i ja tik truputi esu panasi,net gaila pasidarydawo,kai tekdawo atsakyti ne.

Anksciau pwz.kokiam masiniam renginy arba stoty jei tik budawo koks durnius tai tiesiu taikymu prie manes.arba kokioj bibliotekoj.kad koks normalus,grazus bernas prieitu-tai tik wienetiniai atwejai budawo Laimingas. dabar aciu diewuj psichu mano kely senai bebuwo.ale bernu irgi.nu bet cia del to,ka wezimuka su Angelas stumdau. o ka nesu ne i nieka panasi,o ypac i kokia lietuwiskos estrados mega zwaigzde nenorecia

o prie manes labiausiai kimba disku pardavejai ir dar visokie nabagai kuriem gyvenimas nenusiseke. kad greiciau atsi—tu duodu kapeiku ir minu i sali.

lifte daznai pakalbina Liežuvis

Man tai net pradeda patikti! Cha cha Visi kas uzkalbina reikalinga pagalba, o as kaip kokia “informacijos teikeja” stengiuosi padeti! Nekaltas Nors buna ir tokiu kuriems reikia tik issipasakot ar pasiguosti! Juk reikia padeti zmonems bent sitaip isklausant juos! Taip

Mane irgi visada gatvej kalbina arba autobuse, ypac kai bunu ausis su ausinuku uzsikisus ir nieko negirdziu Juokiasi

ale kai stovi eilej - tai ne praeiviai - tai vora…

i da kaip Drovus

Kitaip tariant, eilė Taip bet vis tiek gi potencialus praeivis LiežuvisTu ne sarmatlyvas Ne Tu paprasčiausiai kultūringas Angelas

Angelas Drovus

Net nustebau paskaičius… Manęs tai nebent sustojime paklausia kur koks troleibusas važiuoja, o šiaip tai niekada gyvenime niekas nekalbina. Turbūt jaučia, kad nesu didelė mėgėja bendraut su nepažįstamais Nekaltas