Ar dažnai Jus užkalbina praeiviai?

Ar dažnai Jus užkalbina praeiviai?

Mane -pastoviai Pavargęs… Kur tik beeičiau Pavargęs banke, gatvėje, parduotuvėje. Dažniausiai skundžiasi kuo nors. Keistai pasijuntu, nes tikrai niekuo negaliu padėti Nežinau Ir kuo aš amžinai visiems užkliūnu Nežinau

Mane pastoviai kalbina viešajame transporte Baisu. Pakutinį kartą prieš kokią savaitę moteriškė pasakojo apie maisto produktus - kokie jie buvo tarybiniais laikais, o kokie dabar. Dažnai pasakoja savo biografijas, skundžiasi taip pat. Kartais būna įdomu, bet dažniausiai nežinau kur dėtis.

Ne, nebent koks chronius centų paprašo Nekaltas ir būna, kad jei tenka nueit į polikliniką, tai va ten kokia bobela pristoja ir apie gyvenimą dejuot pradeda Pavargęs ui, net bloga daros nuo tokių Veee O tu gal labai gerų veido bruožų, taip ir trauki žmones pasiguost Cha cha

Sukeliate pasitikejima Cha chaO manes irgi prasalioja centu. Ir dar syki buvo cigone pristojus. Laaabai nemalonu.

Neseniai banke buvau -tai dviese pristojo Pavargęs Bobulytė guodėsi, kad pensijos mažai moka, o kažkoks diedelis pradėjo guostis, kad ir už invalidumą mažai moka…

Čigonių nesunku atsikratyti, bet ką sakyti raudantiems senukams???

tokių dejonių tai vos ne kasdieną galima prisklausyti… na ne man asmeniškai skirtų, bet stovint pvz parduotuvėj eilėj, tai ojojoj Baisu

**

**

Džiugu dirdėti kad esi pastebima Gėlė ir tuo pačiu liudna už tuos kurie nepasitiki savimi Šypsena kalbindami tave Mirkt

mhm pasitaiko ir man kartays Pavargęs

o nebūna, kad einant pro šalį koks Vyras švilpteli Kanda ar šiaip kokį komentarą mesteli Nekaltas?

jo… mane pastoviai kalbina, tai valandu, tai kelio klausia… o dar labai daznai visokie sektantai, kurie po gedo prospekta bastosi, uzkabineja… ka as zinau, gal gyvenime pasimetusi atrodau Apakęs o gal taip yra, kad tenka ten prasieiti maziausiai du kartus per diena… kai nuotaika gera, tai visai smagu, kad zmones klausia - reiskia patikimai atrodau Cha cha bet jei esu pikta, tai geriau prie manes nelysti, nes tada ir laikrodzio “neturiu” ir ne vietine ese - kelio nezinau Juokiasi

Labai retai…nors as gal einu ir nepastebiu - labai daznai i savus reikalus panirus bunu Cha cha

Nutinka kartais, kad sveikinasi visai nepažįstami Nežinau

Juokiasi Prieš gerą valandą grįžau iš stomatologinės poliklinikos. Kai ten pasirodžiau buvo tokia ilga eilė Baisu ir tyluma … Užteko man tiktai paklausti, kas eilėje paskutinis, kai tuoj užvirė pokalbis. Nebežinojau su kuo kalbėti, kaip spėti visiems atsakyti. Nors man tokiose situacijose patinka pasikalbėti, vis greičiau laikas bėga. Ir nesvarbu, ar žmogus kuo skundžiasi.

Su manim vakar vaistinei, kai stovejau eileje, pries mane stovintis pagyvenes dede bande uzmegzt kontakta, bet labai tingejau reaguot i jo replikas ir kalbet kazka, tai nutaisiau tokia Pavargęs veido israiska - daugiau nebesigreziojo…

Vyras nekalbina nes nepriklausau simtatisku blondiniu kategorijaj taj nevargina savo plepalais, i siaip ash ish ishvajzdos rusciai atrodau taj manes stengiasi nekalbint nepazistami tas ira geraj Kietas

Sakai mane kalbina todėl, kad blondinė Apakęs Tada nelabai randu logikos Nekaltas

nu kokie cia praeiviai eilese? Nekaltas ir apskritai… nieko as nekalbinu Ne