AR čiau čiau gali gyventi lauke?

aries, gal Eurazyrus matei? Nekaltas( Veisle ishveista sukryzhminus Volfshpicus ir Chow).Kad chow kinkytu i roges lenktynese, tai nusishnekejai.Ju gi kojytes trumpos ir su haskiais ir malamutais net nelygint. Ne

gali ,jei gražų inkilėlį padarysi

;DDDDDD

dikaya, man atrodo, kad tikrai ten ciauciai buvo, as pati 2 turiu. man irgi atrode keista, kad jie lenktyniauja… klausimas (ne i tema) ciaucistams, kodel reikia juos vedzioti su petnesomis, kuo pavadys netinka?

Kad mažiau kailis ant kaklo apsitrintų… Nekaltas

Tinka Nekaltas as viena su antkakliu vedzioju, nes petnesu nerandu pirkt,o kodel su petnesom fig znajet, tipo kad kailis maziau trintusi ant galvos Nekaltaso pas tave kokie ciau Apakęs pirma kart girdziu Nekaltas

pas mane brolis ir sesuo. tiesiog susikloste tokios aplinkybes ir as juos isigyjau. jei idomu, smulkiau galiu tik i privata.

Neeeeee !!!Myliu shitus shuniukus Širdis

Jeigu norite is ciau-ciau padaryti zveri, pririskite prie budos. Ciau-ciau yra dekoratyvine veisle. Ciau-ciau ne kinkomieji sunys. Kas do Amuletas? Cia netycia ne Nemencinej? Jeigu kai kas tingi skaityti literatura apie ciau-ciau, bent jau standarta perskaitytu. Ypac kai kurie savininkai.

Ai, dar. Petnesas rekomenduojama deti ypac patinams, nes jie del savo uzsispyrimo gali ant antkaklio “pasikarti”, jei labai verziasi i prieki. Jeigu kalbeti apie petnesu nauda kailiui, jos tinka ne bet kokios, o tik apvalios. Petnesu nerekomenduojama deti nuo mazens, nes galima sugadinti laikysena.

o cia kam skyrei situoe zodzius Cha cha ???

nu jau tikrai ne tau Cha cha Mirkt

gavom specuchoj dovanu knyga apie geriausius ir blogiausius ciau ir ju veisejus Cha cha tai va noriu pasakyti kad Burykina lazdavoja is visu galu Nekaltas jei kai kam jis yra pavyzdys Nekaltas

Ar tamsta mate tuos voljerus? Ten cieli personaliniai kambariai.

jau seniai lazdavoja, kokius 2-3 metus Taip

Man Olga apie ji kai papasakojo tai man plaukai pasisiause Baisu

nu kai kas su ciauciais ir agility uzsiima Nekaltas

Taip Nežinau

O ka cia slept? Prasom visiems papasakoti, kur pirkti suniukai.

Cha cha