Ar buvote kada įsimylėję mokytoją?

kai buvau studente (pries kokius 5 m) labai patiko toks IT destytojas.
GirtasGirtasGirtas
bet as jam siek tiek irgi kritau i aki Liežuvis (galbut, nes visada sypsodavosi …)… ir per egza lengvai praslydau Laimingas
Po to labai isiziurejau i toki pagyvenusi destytuva… taciau anas rimtas ir padorus buvo Piktas, tai su manim nezaide NePavargęs, nors per egza irgi … atseit nemate nusirasinejancios Nekaltas.
tai va is viso buvo 2.

Apsaugok Dieve. Paprasčiausiai, kol vienas atsakinėja, kiti kitas užduotis atlieka, todėl atsakinėjantis ir eina į pirmą suolą kad kitiems netrukdytų.

ash tai buvau isikliopines tokia mokytijickeGirtasApkabinimasŠirdis ir tebesu
tai taip stipriai , kad net santuokos saituos teko issipainioti, kad visokie mokiniai mane neaplenktu Cha cha
viena beda nieko ji manes nemoko , matyt ir toks nemokytas grazus ash jaiCha cha, o nuo saves priduriu ,kad kai hormonai siautejo mokykloje besimokant tai ant galvos stotis noredavau ir ne mokslai ir teorijos man rupedavo.gal todel pas visas grazelesnes mokytojas teko mamai eiti ,kad mane i pamokas isileistu ir turedavau prisizadeti stropiai mokytisTaip

ApakęsApakęsTu matai į ką perauga paaugliška meilė mokytojaiMyliuMyliu

Mūsų mokykloje nebuvo vyrų mokytojų, vertų dėmesio. Tačiau aš pati turėjau kitą problemą: buvau lietuvių kalbos mokytojo numylėtinė mokinė (manau, visiems ne paslaptis, kad dauguma iš mokytojų turi savo numylėtinius). O buvome abu ambicingi, tai man tekdavo ir ne kartą nukentėti. IKi šiol prisimenu jo pasiūlymą, beje, pasakytą prieš visą klasę, kad man tik į pamaivų institutą stotiCha cha Ne kartą ir dvejatą suraitydavo, kai aš užsipyrusi netsakinėdavau, nors tikrai mokėjau. Beje, jis paskui tų dvejatų neužskaitydavo… Va dabar pagalvojau, gal jis man kiek tai pats simpatizavo, gi jam tada buvo 25 m. Ir kur mano protelis tada buvo?Drovus

Ech, kokie gražūs laikai buvo ir kaip seniai (dar XX a. Cha cha) tas buvo FlirtasNekaltasNekaltas
Buvau išdykus, ale mokiausi gerai Kietas , klausiau suaugusiųjų, kartais laiku eidavau miegot…Cha cha ir pasportuot mėgau, mokyklos sporto salėje vakarais. Ten susirinkdavo ir mokinių, ir mokytojų…Draugiškai sudarydavom mišrias komandas ir pamėtydavom į krepšį. Na, ir ateidavo jaunas Flirtas, ką tik baigęs aukštąją, istorijos mokytojas NekaltasNekaltas .
Juokavom mes juokavom, anekdotus pasakojom…o paskui anas ėmė mane persekiot…ne iškart supratau, kad iš MyliuMyliu

tai leidais pagaunama Apkabinimasar lekiai kaip akis isdegusPavargęs i komjaunimo susirinkima praneshtLaiškasCha cha

Cha cha nea, nes buvau ‘nepatikima komjaunuolė’ Blogai

…pradėjau įdėmiau mokytis istorijos…

buvau istorike isimylejes,kai nuotraukas paziuri tai nieko gero ji,o tada tai lelyte buvoCha cha

Cha cha nea, nes buvau ‘nepatikima komjaunuolė’ Blogai

…pradėjau įdėmiau mokytis istorijos…

[/quote]

stropiai vakarais akis i aki …ApkabinimasŠirdis?

…ysimylejes nebuvau…bet myletis teko (ne su savo mokytoja ajshku gi)…Nekaltas

Seni laikai- paauglystėj gal ir įžūliai sykiais elgdavausi, bet vėliau- rimtai ir solidžiai…Drovus Net susisarmatinau prisiminus…Drovus

mokytoja buvau susizavejus.Biciuliaujames iki siol.Jos budo bruozai kazkiek turejo reiksme mano kaip asmenybes formavimuisi.Mokiausi as ir taip neblogai.

…tada buvau dora ir civilizacijos nesugadinta Flirtas, o
jis buvo dešimčia metų vyresnis ir džentelmenas: eina pro šalį užkalbina, komplimentą pasako Gerai, o kaip draugės pavydėjo TaipTaip, o kaip liežuviais malė Blogai
Ech, malonu prisiminti, kaip gražiai mes šokom.NekaltasNekaltas

Tikrai yra tuose santykiuose kažkas labai romantiško ir civilizacijos nepaliesto. Niekada gyvenyme taip smagiai nešokau, kaip per praėjusias abiturientų išleistuves, tik abiturientės į mus mokytojas šnairavo, kad jų kavalieriai mus , o ne jas šokdina.

[c

Tikrai yra tuose santykiuose kažkas labai romantiško ir civilizacijos nepaliesto. Niekada gyvenyme taip smagiai nešokau, kaip per praėjusias abiturientų išleistuves, tik abiturientės į mus mokytojas šnairavo, kad jų kavalieriai mus , o ne jas šokdina.

[/quote]

tai kai juos visus dvylika metu mokytojeckos sokdino, tai nors karta reik vyriokams atsigriebti .
ne vien akis ganyti Pavargęs bet irApkabinimas pagainiot po sokiu…? aiktsele

Buvau, taigi tai ir buvo priezastis kodel jau studentavimo laikais labai vaiksciojau i pedagoginio barakus Šypsena Na o ka daryti. Taip indomu juk su mokytojaLaimingas
Be to vat paaugliksa svaojne igyvendinti…Flirtas

as ne, bet mane - taip… Sakyciau, kad tai ganetinai vargina

Jei kas nors skaitė mano pradėta temą "ar gali mokinys pasiųsti mokytoją" , tai žinote, kad neseniai buvau gavusi tokį "pasiūlymą" - labai nemaloni situacija, todėl to mokinio gražiai ir ramiai prašiau, kad pereitų mokytis į kitą grupę, juo labiau, kad tokia galmybė yra. Jis man-" niekur neisiu, man pas jus gerai" Mano kolegės nusprendė, kad dėl šių nemalonumų kalti jausmai. Kažin…

pas mus mokykloj Nenebuvo jaunu mokytoju Nežinau pencijinio amziaus VeeeVeee