Ar buvote kada įsimylėję mokytoją?

Ar buvote kada įsimylėję mokytoją?

Labai įdomu ar buvote kada susižavėjęs savo mokytoja, kaip moterimi, ar mokytoju, kaip vyru. Ir koks tada buvo jūsų elgesys: stengėtės mokytis gerai ar elgėtės įžuliai ir pan.

Buvom, buvom Nekaltas Elgemes normaliai, rodem demesi ir t.t. Cha cha

buvau , bet jau senei. na tiesa pasakius pas ja viskas vietoje buvo ir tiesiog akiu negaledavau atitraukti.
ji naujai atejusi i mokykla buvo, deste chemija.
lig siol prisimenu bla… pip buvo.Girtas

O man neteko Cha cha

Oj… Nekaltas Na ir senus laikus tu čia privertei prisiminti! Cha cha
Buvau, kaip gi Taip Turėjom tokį jauną fainą fizikos mokytoją vidurinėj Gerai Visos panos buvo jį įsimylėjusios… Na, o elgesys tai labai skirtingas - pagal charakterį, temperamentą… Nekaltas
Aš tai nei geriau mokiausi, nei ižūliai elgiausi… tiesiog žiūrėdavau per pamokas galvą parėmusi ir ne labai suprasdavau ką jis aiškina… Cha cha O jau kai pakviesdavo atsakinėti… Apakęs Atrodo žemė po kojom linkdavo… Veblendavau kažin ką… Bet iš fizikos vis tiek šiaip taip sukrapščiau ketvertą Cha cha Na čia pagal tų laikų penkiabalę sistemą, aišku Mirkt

na kadangi mokytojus turėjom tik du-vienas toks jau amžiuj,o kitas šiaip nelabai-tai mokytojo neteko įsimylėt…Nekaltas

Na o tarkim ar galvojot kada nors, kad iš to kas nors rimta galėtų išeiti nesvarbu, kad ji 10 metų vyresnė?

kiekviena semestra zuzizxaviu kokiu nors destytoju…Girtastada pradedu kruopsciai lankyti visas jo paskaitas…atsisedu i pirma eile…ir klausausi…klausausi jo…Girtasir galvoju, kad galeciau visa likusi gyvenyma klausytis jo paskaitu…GirtasFlirtas

Aisku buvau. Stengiausi kuo graziau elgtis Cha cha Na zinot kaip ten buna su tuais paaugliskais hormanais Girtas Taigi visa pamoka praspksuoji i kojas, krutys, rankas… Vat…Nekaltas

Taipdabar net juokas ima prisiminusCha cha

Jis buvo fizinio lav. mokytojas ir mūsų klasės auklėtojas,sakė net neves,nes nežino kurią iš mūsų(o jį įsimylėjusių buvo beveik visos klasėje)pasirinktiCha chaElgėmės visos gražiai,o jis leisdavo mums įsikibti jam į ranką,kai kur nors eidavomCha cha
Ir vedėŽliumbia
O kai sutikau jį po kokių 3metų,tai žiūrėjo taipMyliu ir man labaiGirtas tas patikoGerai

JuokiasiJuokiasiŽinot, kartais toks juokas ima, kai pakvieti kokį 11-oką ar 12-oką atsakinėti, o jis ima raudonuoti, mėlynuoti, skėričiuotis rankomis ir drąsus drąsus vyras ima ir suskysta. Arba tokiom meiliom akutėm spokso visą pamoką net nesuprasdami apie ratus ar batus šiandien pamoka.

buvauTaipir dabar labai dažnai į jį kreipiuosi"na,mano mylimiausias mokytojau"Drovusabiems smagiau pasidaroŠypsena

O po to masturbojais nakti arba tualete… Ka gi tokia jau tiesa…

ApakęsApakęs Ar tikrai taip baisiai? Dabar jau aš jų į pirmą suolą nebesikviesiuVeeeVeee

as i si klausyma pabandysiu atsakyt po kokiu geru 20-ties metu…

Ar tai taip rimta?

Normali paaugliska reakcijaCha cha
Be to pirmame suole jie tikrai tuo neuzsiimines Mirkt
Labaai teisingai elgiesi sodindama juos tenai, kur jie LABAAAAIII gerai gali Tave apziureti Juokiasi

JuokiasiJuokiasiKaip ne keista jie geriau apžiūrinėja iš tolo, pirmam suole gi akis vos pakelia TaipTaip

Na tokia jau tiesa… Kuomtoliau geidziamasis obejktas tio esi drasesnis Cha cha Tas pats kaip ir arsesnius prie lentos iskviesti ir pradeda jie uzsikertineti ir raudonuoti.
Hmmm, tai tu specialiai vargselius vaikus sodini i pirma suola ir stebi ju hormonyu permainas veide Mirkt