Ar buvai kadanors apvogta/as ???

taip. buvo klasiokės mobiliaką pavogusios, ir kasmet apvagia sodą Laimingas jį turime dabar ketvirta vasara, tai kiekvieną žiemą ( kiekvieną ) sodą išplėšia

Tradicija… Drovus

Taip

yra tekebuti apvogtaj

Ne

Taip

kaip gaijla kai mobiliaka pavogia… Žliumbia

…taip, buvo apvogus klasioke… Nekaltas

viena karta…pavoge telefona Piktassusinervianu tada labai labai…

Juokiasi Apakęs Gerai Juokiasi

dar nebuvau apvogta Nekaltas

munej is automobilia pavuogi perstinis i rakitukus

o automobilio nepavoge? Nekaltas Cha cha

na, teko… Nustebęs

o jeigu nera kur issukt lempuciu, tai islupa pasto deze Cha chaNu zodziu Nežinau

o kai pasto dezhe islupa tai is vis Kanda Kazkada pas mus lb ilgai nebuvo spynelias Juokiasi tai taip ir gyvenom be spyneles,bet niekas nieko nepaimdavo Juokiasi

Buvau. Su seima atostogavom prie juros. Tai ismuse masinos langa ir pavoge kuprine, kurioje buvo mobilusis telefonas, pinigine apie ~30lt, papildymo kortele kurioj irgi ~30lt, smulkus daiktai. Nu vienzo apsvarino neblogai. O ypac turint galvoje, kad nuo Klaipedos iki Traku teko vaziuoti be lango Nekaltas

Blogai kai apvogia savi… Kanda

buwo trulike mobilu nuknise Žliumbia

Jiep… BUvo Taip Pavoge 15 Lt ir sidabrini zieduka,kuri buvau gavus is man labai brangaus draugo Nežinau Labai gaila buvo zieduko,o ne tu 15 litu Drovus Kitus paprastus ir pigius ziedukus ti paliko,o ta brangesni ti nugvelbe Kanda Ot parazitai Kanda Si nelaime nutiko per sokius,oj kaip juos keikiau tadom Juokiasi