Ar buvai kadanors apvogta/as ???

Jo buvo BUvau dar maza gal ejau i kettvirta gal itrecia klase ir mane pasiunte nupirkti sausainiu nu ash nupirkau ir liko man grazhus 1.5Lt…ir einu einu ir neshuosi tuos sausainius ir prishoka prie manes kazhkokie pacanai pagriebia manosausainius ir atema grazha Liūdnasash labai isigandau ir nubegau namo verkdama Liūdnasash mazha buvau ir man buvo labai idelis shokas…

nius atrodo Drovus(tfu tfu tfu)… karta vienos panelytes bande, bet kadangi zinojau, kad tai ju darbas o su manim pavojinga susidet, tai atidave kas ne ju buvo Nekaltas…ir daugiau nieko panasaus nebuva pas mani…

tai cia visai nesenai buvo? Nekaltas

jo,mobilu buwo pawoge… Kanda Piktas

Kai gatvej norejo atimt mobilnika, tai dejau i kojas ir palikau nieksiukus uostyt dulkiu KietasBet va ziema apvoge buta Nustebęs. Niekam nelinkiu pareiti i apsvarinta buta Ne

pries keturis metus o gal ash tada ejau i antra?nu nzn vienu zodziu

O as kai is kaimo gryztu visados lipu laiptais ir bijau pakelt akis i virshu…jeigu butas apvogtas…Brr…o dbar i penkta auksta atsikrasute kazkoks vagis kuris jau musu name 2 butus apvoge Kanda…Baijsu !!!

Buvau, bet tik kai mazas budamas, zaisliuka kazkoki is manes vaikas pavoge

Kaip gaijla Drovus

Buwo mane apwoge. Negeri zmones… Kanda PiktasBet daugiau taj nebesikartos. Taip Nekaltas Nekaltas

jo… ir ne kartas… 2 telefonus!! troleibusuose…

as irgi laimingoji - nera apvoge manes (tfu tfu tfu) Liežuvis Cha cha

Ach tie troleibusai/autobusai PiktasDaugiausiai tokiu vagysciu juose ir atsitinka… Kanda

As irgi salia ne ka geresniu kaimynu gyvenu Nežinau Laiptinej pastoviai visas lemputes issuka, eini tamsoj ir bijai, kad nepripjautu Baisu

mobilu Žliumbia

nu tokiu lb rimtu atveju,aciu Dievui,nebuvo Angelaso siaip stovykloj kazkas nupyzdino 20 lt ir visokiu daiktu,pvz. blaxtienu tusa,lupu blizgesi… Nekaltas

Taip Nežinau

Jo jo… TaipPas mus tai neisuka o isjungia sviesa ir shiuri kas iseis kas pareis…zhodzhiu baijsu kazkaip buna…vakare vaiksciot Nežinau

Ir dar kiek kartu Šypsena Visus mazdaug smulkei, o viena karta mobilu nufirino…Ir neperseniausiai, oi kaip pykstu !!