Ar buna, kad kartais tiesiog, negalite ziureti zhmonems i akis?

kol kas nepasitaike

viena syki, kai neatsinesiau anglu, nepadariau anglu namu darbu ir neismokau anglu teksto pasakot (o as visada viska atlieku)… vat tada negalejau ziuret mokytojai i akis Cha cha

kalbėdama su žmogum dažniausiai jam į lūpas žiūriu Pavargęs arba šeip kur nors… nemėgstu į akis žiūrėt Nekaltas

kartajs buna ir sitajp Nežinau

tiesiok… pvz pirma karta matai ta zhmogu ar kalbi su juo ir negali zhiuret y akis jam… buna man taip… Nekaltas

nea, nebuwo…

Žiūrėti į lūpas nėra blogai Šypsena blogiau žiūrėti pašnekovui virš galvos arba per petį Cha cha Mirkt

anksciau budavo ;}~

Dar viena bendra-ziure Cha cha

Buna kartais

ghmz…nea, atrodo, kad nebuna taip Ne

Hmm…man taip buna tik tada,jeigu tas zmogus man patinka,tai tada sunku ziuret i akis,bet jei ne tai visada ziuriu

Kad visiems žmonėms negalėčiau pažiūrėt į akis, nebuvo. Bet konkrečių asmenų buvo Cha cha

man irgi buna… bet man priklauso nuo situacijos… nuo to, ko snekam ir tt… net nzn kodel… ;VV~

as kaiptik labai megstu ziureti zmonem i akis ir tai darau nuolat. is akiu daug ka suprasti galima Taip

as tai negaliu ziuret zmoguii i akis tik keliais atvejais… 1. bijau jo zvilgsnio 2. akiu kontaktas gali buti nesuprastas… 3. kartais zvilgsnis uzbaigia pokalbi… o siaip stebgiuosi kuo dazniau ziureti pasnekovui i akis…!! Kietas

Nzn… neatkreipiau demesio… bet buna.

buna… kartais atrodo kad del visko as kalta Nekaltas tada is namu negaliu iset, kaip bloga buna Pavargęs