Ar buna, kad kartais tiesiog, negalite ziureti zhmonems i akis?

Man anksciau taip kartais budavo… Stengiausi kuo daugiau ziuret zmonems i akis… Manau, kad tas neziurejimas - nepasitikejimas [nesvarbu, savimi ar kitu]

Aš labai nemėgstu žiūrėti vienas kitam į akis, nes esu paranojikė ir man atrodo, kad tas žmogus, su kuriuo kalbu, žino apie mane daugiau nei aš pati. Kad kažką įžvelgia ir žino, bet neišduoda. Tiesiog toks jausmas Nežinau. Jei būčiau su tamsiais akiniais, būtų paprasčiau.

Dievinu ta jausma. Megstu zudyti zvilgsniu Nekaltas Laimingas Taciau dabar nepajegiu.

Kad ir kaip butu keista - kalbedama su zmonemis beveik visad ziuriu i ju lupas Cha cha

Įdomus variantas Cha cha

buna… Taip

Idomu. Dabar gal isties pradesiu galvoti ta pati. Nekaltas

Man taip savaime gaunas DrovusNet nebeina kitaip Drovus

kartais taip buna Mirktbet tai praeina Nekaltas

Buna taip karteliais… labai nemalonu, ir negali suprast kodel taip nutiko… Taip Bet kaip uzeina, kartais galiu ziuret belenkiek ir nieko Laimingas Taiva nesuprantu , kaip cia suprast tokius atvejus…

buna Taip… shejp kai kalbu, nemegstu ziooret vien i akis… vistiek zvilgsnis nukrypsta kur nors i shali ar pan… kazkaip man nemalonu kai zioori i akis… ta prasme, kad vien zioori…

Nežinau, man taip būna, bet tik kartais, šiaip beveik visada žiūriu į akis Nekaltas

Ai, o kalbedama su zmonemis, kurie mane nervina isvis net neziuriu jiems i veida, o ziuriu kazkur pro peti arba pro langa jei tox yra netoli Cha cha

zinote,kad sakoma kad akys,-tai sielos veidrodis… taip yra is tikro…uztat kai kurie tiesiog negali ziuret i vienas kito akis,kadangi bijo jose pamatyti ta ko nenoretu matyti…kartais ir mes patys stengiames neziuret viens kitam i akis,todel kad nenorime isduoti liudesio,savo blogos savijautos,nusivylimo… manau tai ir galetu but atsakymas! Drovus

na nzn… manau kad galiu ziureti i akis… Nekaltas

man patinka i akis ziuret Šypsena

na lyg ir visiems ziuriu… Nekaltasman labai patinka miestu einant visi y mano sukuosena atkreipia demesy, o as jiems ziuriu y akis kaip nieko nesuprasdamas Cha cha

Kartais būna, kad negaliu žiūrėti žmogui į akis. Nekaltas

Nu kad nelabai…