Ar bučiuotis viešoje vietoje - nusikaltimas?

Apsurdas…aishq kad neanusikaltimas !Pavargęs

taip aš rūkau viešoje vietoje…
klad ir pvz kavinė Taip

reikejo ir p.a.s.i.p.i.s.t Šypsena

Ir kas per senimas siais laikais…musu laikais taip nebudavo…

Joks cia ne nusikaltimasNePiktasTipo jis jaunas taip nedareNežinauNu pats nesupranta ka daro ir ka sakoPiktasNekrepkit demesio ir jei jau taip tai nebelyskit i akisNežinauSupras gi cia tuos durnelius atsiprasant kasLaimingasCia apie ta vyra jeigu kaLaimingas

Taip

buciuotis visur galima,o tas vyras tai gal koks azabocinas,ar jam koks pavydas,gal pats taip negali.Mane ir viena karta su pana bobos nuvijo.Pagal jas buvo nepadoru kaip mes elgemes,o mes tiktai gulejom vienas salia kito ir aistringai buciavomes.Taip
Isvis,nekreipkim i tai demesio,juk tai Lietuva,cia viskas pas zmones nepriimta,kai kurie net atsilike nuo viso sito ar kokie senamadiski.TaipSekmes jums buciuotis toliau.Cha cha

Buciuotis viesoj vietoj uztat daug idomiau :@~ Cha cha

siaip ilgu buciniu viesuose vietose nelabai megstu, bet kiti tegu daro ka nori…

o tam seniui reikejo kiausus nuraut ir sukist jo dukrelei i burna Nežinau

Tikrai galima buciuotis viesoje vietoje… O tas senis tai visiskai …pyp…Cha cha

reikejo siust ta dieda labai toli uz tokius zodzius…

galu gale ko jus zeminotes reikejo sakyti kvieskit policija… Juokiasi

as irgi pritariu o ka gi policija padarytu

aisku,kad tai nenusikaltimas!Bet gerai padarete kad isejote nes su tokiais loxais geriau neprasideti!!!

Nemanau, kad tai nusikaltimas.O ypac kam policija?Manau viriskiui truksta meiles tai pamates beburkuojancius paukstelius sueme pavydas, kad jo niekas nebuciuoja(gal net nekreipia demesio) ir suisterikavo.Jei tokiu pasitaikys, pasitraukit ir nrkreipkit demesio.Visko pasitaiko…TaipTaipTaip

Tas vyras ne zemo intelekto, o auksto beprotizmo zmogus. Jei jis butu zemo intelekto jis tikrai manau negasdintu apie policija, jis imtusi veiksmu. Nu as nezinau, man ir mano panai taip pasakytu is jo turbut mazai kas butu buve, as jau dabar drebu visas, kad tik taip man atsitiktu, taip noreciau padauzyti tuos senius gaidzius.

Tu visiskai teisi! Nereikia kreipti i tokius dedules demesio Taip

P.s: Labai tave Širdis

Nu ka as zinau, as pati ne viena karta buciavausi viesoje vietoje ir ka??? O nieko. Ka tas vyras ten pradejo nusisneket, pats mokina mazamete dukrele sneketi nesvankius zodzius Taip

Ka cia nusisneki??? Apakęs Nu tai pujku, eini gatve ir girdi 4 metu vaikas rekia PISTIS. Tai ka Tu i tai nekreiptum demesio??? Nejuokink. BaisuIgnoruojuKandaCha cha

tai jūs taip ir pabėgot? reikėjo ką nors jam taip atgal, kad nepamistu ir kitiem taip nedarytų. dėl teisių pažeidimo nzn, bet šiaip dabar beveik viską galima daryt viešose vietoseTaip