Ar bučiuotis viešoje vietoje - nusikaltimas?

lopas kažkox… aš būčiau jam vožus į galvą Juokiasi
n gal ir nevožus bet iš ko nors paleidus arba liepus policiją kviest… nebent ten priwati teritorija Pavargęs
NU vnz visokių lopų yra visokių reik, bet kad tokių kuo mažiau…
man pačiai patinka bučiuotis viešose vietose ir labaj gražu GeraiMyliu
O ten prie ežeriuko jau ne tokia vieša vieta Pavargęs

nu gal ir ne nusikaltimas, bet kam cia reikia demonstruoti visiem savo meile? siaip ai px, dar sugalvokit ar rukyti ir pistis viesumoj yra nusikaltimas.Mirkt

atsiprašau kur pagal tave reik rūkyti, naktį kai niekas nematys, įlindus į padvalą Apakęs

nejaugi tu rukai viesaiCha cha negalima gi vaikai mazi vaiksto ims pavyzdi paskiauŠypsena

Pavydas gi vyruj.pac jau vaiku (dukru) prisidares tai gyvenimo nebera matyt. Kanda
o siaip biski nesupratau kodel jus jo paklauset.nu nebent jis kox ten labai jau smarkus atrode. Vyras
kitakart nekreipkit demesio i visokius niekam tikelius.sekmes jum su bachureliu Laimingas
p.s. neprisidarykit vaiku, bo busit tokie pikti kaip ir jis !!!

man atrodo tikraj ne nusikaltimas Ne

Seniau Italijoje, jei vaikinas viešai pabučiuodavo merginą turėdavo ją vesti… Cha cha

Tai gerai,kad mes ne italai… Cha cha

Ash manau buchiau nieko priesh,kad mano vaikas y tai zhiuretu. Nieko chia blogo. Ir pati tokius "piemenis" pamachiusi nieko nesakychiau, jaunyste juk prisiminchiau Cha cha

man ir taip buvo, kai mes su draugu uzhejome i parduotuve ir laukeme kito draugo, kol jis apsipirks (laukeme neuzheje i pachia parduotuve… prie duru). Stovejome tik apsikabine… o kazhkokia boba pradejo rusishkai sakyti, kad tipo tokiai dalykais reikia namie uzhsiimineti… ;// ash nesuprantu… negi net apsikabinusiems vieshoj vietoj stoveti draudzhiama? Šypsena)))

as buciau specialiaj buciavusis jusu vietoj toliau,tegul kviecia policija,ka jis tuo pasiex?lyg policija vaziuotu del tokio iskvietimo,isivaizduokit:policija,greiciau atvykit,tokie ir tokie soai,tokia ir tokia bendrija,taram param,nes cia buciuojasi porele graziu zmoniu,pavojus gyvybei!nu sakes…ir juokas ima JuokiasiCha cha ir pykt noris del tokiu nesamoniu! KandaPiktas…kazkox zmogus,kurio intelekto laipsnis itin zemas…NežinauGirtas

hubba nesinervok Mirkt gerew eik su kuo nors Bučkis ir pasimirs visi durni zmones Šypsena tej ve… Drovus

chia tai jau totali nesamone Nežinau stoveti apsikabinus… grr… aisq nedraudziama Taip

na zinot uzsirovet ant kokio ten sventuolio nukvailejusio asilo! Nesamone joks cia nusikaltimas buciuotis viesoj vietoj,paprasciausiai nekreipkit demesio i tokiusBaisu

hmm… tikrai ne nusikaltimas!
juk buciniai toks grazus dalykas Flirtas
kiek as buciavaus viesoje vietoje man niekas nieko nesake Ne

Eikit dabar i baznycia, 10 "Teve musu", 10 "Sveika Marija", nes dar Dievulis nubausCha cha
Siaubas, kas darosBaisu! Jau net buciuotis nebegalimaApakęs!?! O gal tik spintoj reikNekaltas?

Nu,manaw,kad tas dziedookas per stipriai suregavoNekaltasBuciniai yra normalus dalykas,ir nieko cia blogo,kad reiketu slapstytis…jei jam nepatinka,kad jus buciuojates tegul jis pats ir iseina…Nekaltas

tai aisku,kad nenusikaltimas
bet vyras tikrai duchas:atsiprasau uz zodi!

[quote]Brooke rašė:
Siaubas, kas darosBaisu! Jau net buciuotis nebegalimaApakęs!?! O gal tik spintoj reikNekaltas?
[/quote]

Situacija, aišku, gan komiška, bet vyriškį suprasti galima.Taip Ypač jeigu jis atsivedė mažametę dukrą.Nekaltas

Pasakykit mieli jaunuoliai, kam besibučiuojant rankos nenuslysta ten, kur nereikia? Reikia, ta prasme, bet aplinkiniams gal ir ne visai gražu.Drovus

Dėdulė irgi lazdą perlenkė. Būti kietam prieš paauglius - negudrus reikalas.Blogai

nemanau kad tai nusi-kaltimas!!!NustebęsNeNeNe