Ar beglobiams vaikams reikia zaislu?

Ar beglobiams vaikams reikia zaislu?

Na va ir praejo tradicine Kaledine TV3 akcija. Surinko Lietuvele beglobiams vaikams pinigeliu. Tik ar susilde ju mazas sirdeles tie pinigai? Ziurint sios akcijos reklama beveik visi vaikai issake savo svajone: Noriu tureti MAMA, noriu tureti SEIMA… Ar padejo paaukoti pinigai issipildyti ju svajonems? Juk nei vienas vaikas nesake, kad “Noriu zaislo” NekaltasKokia turetu buti akcija? Ar ne tokia, kuri skatintu pasiimti globoti beglobi vaika? Eilini karta savo kalte pries vaikus norime atsiplauti pinigeliais? Pasvarstykime Nekaltas

taip, mama, seima jiems butu geresne dovana, bet juk seimos vaikuciams nenupirksi Nežinau tad geriau jau sioks toks zaisliukas, kuris nors truputeli dziugina, negu nieko isvis Nekaltas

Nezinau kaip kituose vaiku globos namuse, bet tarkim Klaipedoje lankiausi bent 2 - mano vaikai tokiu zaislu neturejo NeGlobos namai, esant geram, veikliam vadovui , isties daug gauna paramos tiesiogiai is uzsienio - tiek zaislais, tiek rubais, tiek sauskelnemis… Vistik daug grazesne akcija butu, jei skatintu pasiimti i seimas vaikuti Gerai

manau kad reikia- reikia ir labai reikia…juk jie tuos žaislus globoja- myluoja- guodžiais jiems ir svajoja su jais…reikia…reikia kažka turėti- kažkuo tikėti- su kažkuo užmigti ir su kažkuo atsikelti… Žvaigždė

tai ir paima… tik kad labai jau sunkumu su tais paėmimais… be to- nera ir informacijos…

Stai apie ka as ir sakau…akcijos, mano ir kai kuriu mano kolegiu, supratimu turetu buti nukreiptos i skatinima, o tai reiskia ir i informacijos apie globojimo ar ivaikinimo galimybes sklaida ir tiesiogine pagalba pasiimant i seima vaikuti Taip

turbut visi pripazins, kad akcija butu netik grazesne bet ir naudingesne, bet kas imsis tokia organizuoti, va kur pagrindinis klausimas Pavargęs juk surinkt pinigu ir nupirkt kakza materialaus zymiai paprasciau…

Sutinku su Tavim, Eda.dita. Nors, si akcija pasamoningai visgi turet veikti, nes sukelia daug jausmu. Negaliu ziureti tuos reportazus be asaru… Manau, kad po jos padauges norinciu isivaikinti.

Iš kitos puses pagalvojus- tas kas nori prisiimti tokia globa- tas turi ir info- ir noro- ir šilumos… Manau- kad gal net nelabai tikslinga butu raginti- tai taptu mados klyksmu- o ne nuoširdžiu rūpesčiu…

O as kazkodel taip nemanau. Kartais zmones gal net nesusimasto, jog galetu pasiimti vaika, o jei butu tokia akcija, apsvarstytu visus “uz” ir “pries”. Kai kurie nesiryzta, tai gal akcija paskatintu NekaltasAs pati is tu nesiriztanciu, bet manau, kad vistik isaus ta diena, kada pribresiu siam zingsniui TaipKai kurios jaunos poros, negalincios tureti vaiku, skundziasi, kad yra daug trukdziu isivaikinti ar pasiimti globai vaika. Gal jei tokios akcijos imtusi TV, tai barjeru butu maziau? Nekaltas

na nežinau- nežinau… vaikai nera gyvuneliai- kuriems reikia ieškoti šeimininkų…Suauges žmogus- šeima- turi nuspresti- ar tikrai jiems reikia ,ar tikrai jie gales… Man tai nelabai patiktų tokie tarsi raginimai- …Tiesiog akcijos tam nereikia- bet reikia paparasciausiai kad butu prieeinama info apie tai…kad galėtum ne per šimtus kabinetu lakstant viska susirinkti- o tiesiog žinoti…- kad yra vieta- kur tai visa gali sužinoti… eilinė biurokratija… vis galvoju- kada pradesim civilizuotai gyventi…

Deja, tu teisi, dazniausiai renkames lengviausia kelia Taip NežinauO juk TV tikrai tuo galetu uzsiimti Nekaltas

Labai norejau padet vaikuciams tuose namuose Pavargęs tai nuejau i savo savivaldybe pas vaiku tesiu inspektore ir … suzinojau , kad : siaip sau nueiti i vaiku namus ir nunesti jiems ka nors skanaus ar apsirengt ar zaisliuka as negaliu Liežuvis vot … man reikia surinkt daug daug iv. dokumentu … vot ir surinkau Liežuvis tai dabar jinai mane nusiunte i miesto savivaldybe Pavargęs Piktas as jai ryskiai nepatinku Ne … Pirmadieni bandysiu be jokiu leidimu ir tt pati nuvaryt i vaiku namus , gal ileis Nežinau As jau geriau taip kazka nunesiu , nei telefonu aukosiu pinigus .

be abejo, vaikui svarbiausia yra sheima, tachiau, manau, jiem ir zhaislai teikia dzhiaugsma, juk ne tiek daug jie turi tu zhaislu vaiku namuose… O juk kiekvieno vaikuchio shirdele lydosi priesh zhaisliukus Šypsena

Žinokite, labai dažnai būna kad globoti vaiką, įsivaikinti jį nori tie kuriems aš pvz. savo vaikų neduočiau. Be pajamų, ar kokie seni. arba šeima kuri nori savo santykius sulipdyti vaiku. O po to gaunasi taip- vaikas traumuojamas ir antrakart it trečiakart- jis vis grįžta į globos namus. Aš įsivaikinti, globoti vaiką patikėčiau tik jo giminėms arba bevaikiams žmonėms. Pas mus globos namuose- iš 24 vaikų grįžo iš globėjų “nugloboti”- 6 vaikai. Kaip tam vaikui tada padėti, kaip jį prisijaukinti, nes grįžta laukiniai. Ir dar kreipiuos, ir pilnai sutinku su magnoli- žmonės prieš imdami vaiką pagalvokite, viską pasverkite. Jis ne kačiukas. O dabar atlekia bobulytė-60 metų ir “labai” nori globoti vaiką. Ką tam vaikui reiks daryti po 6 metų, kai ta bobulytė nepaeis. O kam reikia informacijos tas ją suras.

Taigi ir skatina. Skatina.Vaikai tardami savo norus.Turėti mamą ir tėtį. Labiau nepaskatinsi jau,manau.

Komercija, reitingai… Bet lasas gerumo juroj, jau lasas…

aisku, kad reikia, jei jie neturi tevu, tai ka dabar dar ir be zaislu paliksim ??? Apakęs siems vaikams zaislu reikia net labiau nei tevus turimtiems, kadangi jiems truksta daugybes kitu dalyku, zinoma jie negali uzpildyti tustumos mazyliu sirdyse, bet tikrai labai nudziugina, Taip paciai teko tai matyti

taip reikia, taciau, pati dirbu mokykloje, kur puse mokyklos vaiku yra is Globos namu, ir zinote, is ju keletas yra tokiu, kuriuos nors prie sirdies glausk, o dauguma Baisuis pradziu galvojau, na vargsai vaikai, gal jiems tenblogos slaygos tuose Globos namuose, tad ir apsilankeme ten jetau, kokius diaktus turi,kokie kambariai, kokios virtuves, vonios Apakęs drabuziukai geri, kompiuteriu yra, zodziu tikrai salygos labai geros, o jie ateina i mokykla treniguoti, nesiprasuse, nes tingi, uz kampu ruko, apie kalbos kultura patyliu jau Baisu, klausi o kur sasiuvinis, ai sako man neduoda, skambinu pavaduotojai, sakau kodel neturi sasiuviniu, sako zinot aukletojos net ryte sudeda… tai reiskia ne,kadneduoda, o paprasciausiai ismeta lauk, ir cia kalbu jau apie 9-10, taciau siemet gavau penktokelius, tai jau ir is ju keletas tokiu yra… nzn, net pati esu daiktu pirkusi jiems ir pan, taciau dabar ranka nebekyla, nes nu neivertina isvis, geriau cigareciu jiems Nekaltastaip jie sako… o del zaislu…kai pamaciau darzelyje kaip toks vaikas juos niokoja… ejau drauges dukros pasiimti… tai zinokit… nzn…