Ar bandet kada pakabinti kokios kavines padaveja?

Ar bandet kada pakabinti kokios kavines padaveja?

Nu ar bandet ir ar pavyko? Nu pavyzdziui kai prisokat prie stalo ir ateina kokia mazute ir sako ka yra, tu sakai valgyt noriu ir dar tavo telefono noriu…Ir kaip sekesi? Va sis klausymas man iskylo po istorijos kur ivyko siandien… Nu as gryztu siryt is kaimo(kadangi turiu stebukla su wap tai ir kaime galedavau uzeit i banga)(kas buvo kaime nekalbesiu bo uj kas ten ivyko ir gal niekad tos istorijos nepasakosiu) bet va man ivyko vienas atsitikimas siandien vilniuje gryzus is kaimo…Nu as kaime prasukau pora reikaliuku,isplesiau is fermu likusi aliumikni, dar su draygeliais prasukom kelis maisus grudu ir as pinigu turiu…Nu ka atvarau i vilniu galvoju reik nuvaryti i makdonalda bo bapkiu turiu ahujelinai ir dar niekad nebuvau tam makdonalde,reik pazet kas ten yra…bo reklamuoja…Nu ateinu atsisedu…treningai beveik naujas(pirktas vilniaus lapatine, o kai kaime zmones pamate toki treninga net isiziojo net kaimo turtingiausias ukinbinkas tokio neturi),baba vakar isplove,pasidejau pinigine ant stalo ir savo nokia 3100 stebuklinga ant stalo…tai pagalvos mol as koks verslininkas ir padaveja mane aptarnaus pirmaja klase…Lauku laukiu niekas neateina…pradejau sukauti kodel verslo zmoniu niekas neaptarnauja…issiaiskinau kad reik paciam apsitarnaut…Nu nakui…o makdonaldo darbuotojos ant kiek krakadilcikes!Tokiu ziurkiu niekad nesu mates…ar matet kokos pas ja kelnes?Snukis ziaurius,klyss fe…Nu karoce primetu versla ir sakau duok mesaini(2.5lt) ir kolos maza(2.5lt) nu bl kokios kainos nafuk susinervinau…bet galvoju kad dar geriau plaikyciau savo ivaizdi tai sakau mazule duok bulvyciu(2.5lt) nu bl sumokejau bevik 10lt ir nieko nepavalgiau…O kai nu to makdonaldo as begau…tokiu padaveju niekad gyvenime nekabinciau…reieks varyt ta LNK BARA gal ten prasisuksiu ir dar mane per TV parodys su kokia baro mazute ir dar isgarsesiu…eh…va tep va

jokiu bedu nebuvo,bet visos beveik turi draugus,tai kad gali ir neduoti.

Tik LNK BARE taves ir truktu Cha cha

Šypsena

Ten kaip tik baxuru truksta Taip Tomzykai varyk Cha cha

Tomzyk>>>tu,sita pati,gal nevazinek labai daznai i ta savo kaima,bo kai grizti,tavo temu jumoras labai jau karvasudziais prakvimpa… Taip…net Dzintars nepadeda…

Cha cha vel su savo istorijom tu Kietas

Gerai Juokiasi Juokiasi

bandziaubet nieko neisejo

ore viskas gaunas,tik gerai liezuviu reikia malti Šypsena

o tu rimtai galetum dalyvaut bare.Matei ten kiek kabilu…visos krakadilcikes,bet cia ne esme.O visa lietuva taip suzavetu tavo treningai ir stebuklingasis 3100,kad tu neabejotinai laimesi ir busi bagotas,o taip pat ir visos kabilos bus tavo!Aisku jos visos krakadilcikes,bet cia ne esme…

Blyn arba tu totalus kaimietis arba juo apsimetineji Šypsena jeigu tau 3100 mobilka kruta,tai tikrai siaudu prisivalges esi Šypsena

Jo lnk bare tikrai prasisuktum,tik jau ne 10 lt paliktum.

Tomzykas greit varai i lnk registruotis kad i bara priimtu.

nuolat kabinu padavejas Myliu

o turi pries nokia 3100 toki stebukla?

3100 - jegele Taip. Va pas many sekcijoj toks antikvaras guli kai nokia 1610… tai tik per sventes istraukiu, ir jau kai metu restorane ant stalo tai visi aplinkui aikteli Baisu siule parduot, ale laikau, gal dar pabrangs Laimingas

jau sunku butu rasti bara kur mano vienas draugas su kokia padaveja nebutu prasisukes. siaip ner problemu pakabinti, bet padaveja ir liks padaveja… zemas lygis Blogai