Ar Bachurui svarbu buti pasikvepinusiam

ne tiek svarbu but issikvepinusiam,kiek svariam ir neatsiduoti prakaitu…Taip bet vistiek maloniau,kai pasikvepines siek tiek TaipLaimingas

Zinoma, tai labai svarbu!Taip

niu siajp taj fajna kaj bachuras kvepiaŠypsenawa mano bachuras tooookiajs skaniajs kvepalajs kvepinas mmmmmmNiam niamLaimingas

Turi kvepet skaniais kvepalais, bet ne taip, kad prasilenkus su juo net nosis uzhsiriestu nuo jo kvepalu Šypsena

Ne tiek svarbu, kaip kvepeti gaiviaiTaipLaimingas
Man patinka, kai vaikinas pasikvepines skaniais kvepalais, bet kai buna per daug…VeeeBaisuCha cha

Svarbu kad nesmirdetuMirkt

Vyras Vyras Vyras

1)Svarbiausia kad nebutu smyrdantis… Laimingas
2)Poto kas svarbiau … Taj kad Butu svarus Drovus
3)O jau tik po viso shitooo yra Kvepalai Myliu

Jej visi trys punktaj atklikti ir 3 punktas atliktas proto ribose ( ne buteliukas visas uzpiltas…) taj viskas liaaaaaapajJjjJj liux!!! Girtas Myliu Širdis Niam niam Liežuvis

Miela prisiglausti prie kvepincio vajkino Vyras Širdis Apkabinimas

nu tai aisku jog rei kkvepintis.,…o ypac kai skaniaikvepiaMyliu

tai aisq kad swarbuTaipMyliu

svarbu Taip bet kad tyk ne per dawg ir kvapas butu geras Taip

joŠypsena tik ziurint kokie kvepalaj…Nekaltas

Zinoma svarbu!TaipJuk taip daro sau pliusa:vaikinai,skleidziantys skanu aromata,labiau traukia mergyckazGirtasFlirtasMirkt

Jei nesmryda,tai nebutinai…nu malonus ir saikingas kvapas nieko…bet kaikurie linke uzsikonservuot tuose kvepaluose Pavargęs…o jeigu dar kvapas aitrus…Veee

man asmenishkaj…labew patynka pasikwepine vajkeeenaj…Liežuvis tik liaaaaabaj nemekstu…kaj vajkeenaj prisipurshkia visa buteliuka kwepalu wien tam kad naisijawstu prakajto kwapo…feeee…Veee

Manau,kad taip.As niekad neinu niekur nepasipvepines…

taikliai… Gerai Cha cha

Xixixix as neseniai troleibuse pajauciau toki kvapeli, o ten pasirodo kazkokio vaikinuko kvepalai… Nekoks kvapelis buvo…

Taip

Taj zinoma, tik aisku kvepalai turi buti malonaus aromato… Cha cha

Na pasikvėpinusiam manau nėra būtina(nors ir kvepinuosiDrovus), manyčiau svarbiau būti nusipraususiam ir švariam, nes jei purvinas kvepinsies tai dar blogiau bus BaisuLabas