Ar Bachurui svarbu buti pasikvepinusiam

Svarbu!Mirkt

zinoma kad reikie kvepintis ir ne tik panom

niu truputukas kvepalu nepakenksCha cha

nu kaip cia pasakius…

as pvz, be sawo ‘time’ net is namu neinu… del to prakaito net kompleksiukas issivyste =]… wis tiek zinai as kadangi daug sportuoju, taigi savaime ir prakajtuoju ir nemanau kad aplinkiniams tai malonu… bet kai zmones prisikvepina per daug (ypac mergickos =]) tai jau irgi nemalonu. buna net taip kad eini gatve tai prasilenkdamas su mergina ispradziu pajauti kvapa , o po to tik prasilenki… taip sakant net debeselis susidares… wa cia tai jau bjautru… netgalva swaigsta…
Pavargęs

svarbiausia,kad jis tik butu salia!!!nesvarbu ar jis atsiduos prakaitu,ar dar kaip kitaip,jei tai asku tavo baxuras kuri tu myli,tai asku,kad tau tai bus nesvarbu!!!(bent man!!!)

Jej wajkinas kwepia skaniajs,gerajs kwepalajs taj prideda jam labaj dawg pliusu…MirktDiewinu belniukus kurie nawdoja kwepalus…GirtasDrovus

Svarbu.Taip

zhinoma, tik ne per daug! slykshtu kaj vajkina jauti atejnanty per 10 metru Mirkt bet kada prisedus jauchiasi malonus kvapas , taj labaj malonu Mirkt

didelis privalumas

Man tai labai patinka, kai skaniai kvepia… Taip ir norisi buti kuo arciau prisiglaudus. Bet tik ne tuomet kai kvapas per anxti ateina link manes…
Kaip mano prancuzu mokytoja kvepinasi labai skaniais kvepalais… Tai jei girdi kazkas ejna uz nugaros, ir pajauti jos skaniu kvepalu kvapa, tai tikrai nesuklysi kas tenai… Bet kartais nervina…

Niu liabai malonu kai vaikinas kvepiai… ir siaip daug rimciau atrodo!!!

zinoma svarbuTaip bet dar svarbiau - svaraTaip pazystu bernioka, kuris is paziuros atrodo visai nieko, gaivus, tvarkingas. bet karta buvau pas ji namie, jis buvo aisq, be batu, tai nese per 4 m nuo jo senu kojiniuVeeePavargęsVeeePavargęsVeee

nu zinai svarbu-nesvarbu,kiekvienas vertina savaip.bet kai as pirma karta susitikau su savo busimu vaikinu ir jis ziauriai skaniai kvepejo,tai net nezinau ka galima padaryt…Myliu Girtas tiesiog cikiŠypsenakvapai man rodos daug itakos Taip

jei reikia autobusu vaziuot tai taip pasiku…daugiau laisvu vietu aplink mane…bet speju ne i tema nusisnekejau…

Sawaime aisq Laimingas

man taj svarbu,kad vajkinas butu pasikvepines… visaj nefajna kaj smirdi Šypsena prakajtu ar dar kuo nors Liūdnas

Svarbu Gerai

svarbu, kad nedvoktu(rukalais, alkoholiu ir t.t.).Veee man tai patinka vos salsteleje(pvz: c.d."Dune", Blvgari) Niam niam…zinoma maloniau, bet nebutina. taip ju neturetu buti uzpurksta kazin kiek… Veee Apkabinimas Labas

tik ne tajp kad kilometro spinduliu nuo tawes neshtu ta kwepalu kwapa…Mirkt

Nelabai svarbu,nors malonu,kai bachurus praejus uzuodi koki malonu kvapa.
Svarbu kad bachuras nedvoktu prakaitu ar dar bele zino kuo Cha cha