Ar atiduoti Vilniaus senamiesti zydam?

nu dar ko…

dar ko jie nenori… Pavargęs

ejnam daryt piketa Piktas Kanda

aišku kad neatiduodam ;>

A prisiminiau, girdėjau jau apie tai. Tad mano komentaras: Na žinoma kad nereikia atiduoti, nes iš gražių ir modernių marduotuvių liktų tik užkalti lentomis langai Nekaltas nes žydai nieko nedarytų, apleistų ir viskas, tas pats būtų ir su gyvenamais namais, įsikeltų kokie nors…“provincijos” gyventojai tai ir būtų…eini senameščiu…ir pro langą daužo kilimus…geras būtų jo? Nekaltas Tad vat tokia mano nuomonė būtų.

o pala, uzh ja jie turi but ishskirtiniai jei net saviem neatiduodam? Ishvis zhydai del pinigu perdaug putojasi ypach del tu kurie jiem nepriklauso… Apskritai ish zhydu nieko gero, sukure komunizma, rusijoj perversma padare (Leninas… Nekaltas), arabus nuolat terorizuoja ir vaidina nuskriaustuosius, ish prigimties ypatingi savanaduzhiai kurie tezhiuri kaip daugiau pinigu i kishene susikisht, o apie tokia kaipo samprata “draugas, draugai” nieko nesupranta, jei ish to negauna papildomu iplauku - nereikia Šypsena

visiskai sutinku, nera ka papildyt Šypsena

aš irgi.

Ne Blogai

ok. tegu grazina. ta turta, kuris buvo zydu. zydams, kierie yra tu zydu(kuriem prilaukse turtas) palikuonys. BET. bet ne zydu nebdruomenei. kas yra zydu bendruomene? kokia jie teise turi i tai ka kazkada kazkoks zydpalaikis turejo? o kur lietuviu bendruomene? kodel ne jai grazint viska turi? p.s. kazkas sake: kol manes neliecia - man px. o kai palies jus? ir visi sakys “o mum px, musu neliecia!” smagu bus ane?!?!?!?!!?!?!!?!?!?!!?!?!?

butinai ir ish ausros vartu viesa apsipjaustymo aikstele padaryt

Aš nieko prieš genocidą II

rask toki durniu kuris butu pries Cha cha

as pries !!! Piktas Kanda neaiskinsiu kodel, nes protingi zmones tai jau paaiskino Cha cha

tai tu busi is tu protinguju Juokiasi

Ką tu čia spangsti?

ne Ne

Na siuo klausimu temoje mazdaug viskas yra issakyta ka noreciau pasakyt, tai nepasikartosiu, zinoma jokiais budais nesutinku kad zydpalaikiams butu dalijamas Lietuvos turtas, manau kad tiem patiem zydam yra px ant to genocido, jie labiau dangstosi tuo, vaidina nuskriaustus, kad prisiplestu kuo daugiau turto, tikiuos lietuviai bus protingi ir nelys subinen tiem zydukam… Nekaltas

Nereikia !!! senamiestis yra viena graziausia ir brangiausia Vln miestu, ir ja prarast ne Netuo labiau atiduot zydams Cha cha nu jau ne

zydus reikia saudyt o apie davina nera nei kalbos Šypsena