Ar atiduoti Vilniaus senamiesti zydam?

Antisemitizmas Blogai

PX jei teisetai priklauso tegul atiduoda,man Vilnius DZIN sugalvotu kas kam Panevezio dali atiduoti,gailetusi visa gyvenima tokio sumanymo Baisu

kur tu cia? Nekaltasneliepiu gi ju zudyt MirktDemokratija!! Liežuvis~

JUDEN RAUS

neteisinga savoka… zydai yra tik viena is semitu tautu…o mes kalba ne apie jas visas, o tik apie zydus…

Bet tu nemegsti ju tautos;] nuo tokiu nekaltu nemegimu galima ir iki zhudymo daeit Cha chaO be to - jei ir lieptum, taves niex neklausytu Cha cha

Oi, tada sorry Drovus Vadinas mokykloj pamelavo Drovus Cha cha

tai kas kad nemegstu? Nekaltasas ne koks radikalas Cha cha

man irgi melavo Cha cha bet kadangi domiuos tuo, tai pats issiaiskinau! va koks as gudras! Drovus

Shtai kox rotingas vaikinas! Cha chaShe Tau uzh toki prota - Gėlė Taurė Cha cha

aisq kad ne…

Ble aš nesuprantu, kodėl lietuviai visiems visada į šikną lenda??? Senamiestis - žydams, pusė Vilniaus ir Klaipėdos - rusams, lenkams. Blogai. Netgi parduoduotuvėj tik pamato užsienietį - iškart pasikeičia aptarnavimas, viskas. Pabandykit kreiptis angliškai į pardavėją, jei norite, kad jus greitai ir kokybiškai aptarnautų. Kodėl negali pas mus būti kaip pvz Vokietijoje, Anglijoje, kur kitataučiai laikomi žemesniais už savus?

Tai buvo pakankamai juokinga diskusija. Ypač man patiko tas ortodoksas (nu tipo tas su kūšiu barzdos vietoje) ir jo itin “gera” anglų kalba. Mano nuomone, visų pirma sutvarkykime savo šalies piliečių reikalus, nes juk yra daug daugiavaikių šeimų, neturinčių butų, gyvenančių labai skurdžiai. Labai smarkiai sujauktas finansavimas ligoninėse bei senelių namuose. O ką jau šnekėti apie invalidus, karo veteranus bei Lietuvai nusipelniusius asmenis. Žydų ambicijas vertinu kaip eilinį išsišokimą ir nosies kišimą ten, kur kažkada ją buvo įkišę. Tie žydeliai, kuriems priklausė tie pastatai jau dauguma yra po velėna(kur jie ir turėtų būti), o jų vaikų ir vaikaičių noras susigražinti savo tautiečiams, kurių jie greičiausiai net gyvų nėra matę, priklausiusius pastatus yra visiška nesamonė. Ir išvis - juden raus.

Hitleris buvo teisus !!!

Ko dar tie žydai užsinorės? Jei visiems kitataučiams pradėsim dalinti Lietuvos žemes, tai tuoj Lietuvos visai nebeliks. Piktas Blogai

Neatiduochiau Vilniaus nej zhydams, nej kam kitam. PavargęsPeace Gėlė

nereikia apseis jie nx…apsiprasau uz keiksmazodzius bet jau kai kishasi kur nereikia visi tai diorgina Kanda Blogai

ne nereiketu!!! Ne Blogai

ne Baisu dar ikurs koki nors zydu kvartala, kaip buna kinu kvartalai Baisu

eina jie s.i.k.t.!!!