Ar as grazi?

Faina pana iesko kruto bico. Liuks, na ko gi jus uzsipuolete? Gal pavydas apeme paziurejus i siek tiek apnuogintus papus?

Kazi kiek merginu turi savo bent kiek sex"ulia nuotrauka? Manau nedazna gali pasigirt. Buvo cia viena benorinti gauti savo erotine fotke, bet paskutiniu momentu i krumus dejo Cha cha

Duok zinot kai busi vilniuj, nueisim kur, pasiausim, paskui jei noras ir aistra neisbles galesim ir pablevyzgot iki ryto. Myliu aistringas BučkisGėlės

jurga Gerai

Pažiūrėjau…
Na, tada ir aš visai dar…

Ja kazkas idejo i gedos stulpaŠypsena
YES

Jei žmogus kvailas, tai ilgam Blogai! Кą čia bepridursi, nebrendyla. O kokie topikai (ir pasisakymai juose Blogai ): :: Kaip graziausia: kai “ten” plika, trikampelis, ar juostele? :: stasaityte ir masalskis :: Ar as grazi? :: As grazi, protinga, bet neturiu vaikono! :: Apie gimdyma su vyrais D.U.R.A. Draugiški patarimai: 1. Mokinkis galva, o ne papais galvoti. 2. Nekišk nosies iš “iki 18” 3. Užvesk topiką “Ar aš protinga?”

cia stopudovai panai zapadlo padaryta negi tokiu tupu buna?kazkaip netikiu,ir ydomu jei cia tikrai ne ji kaip tada kalbetu tie kurie ja ishkeike.pati nieko nesakau nes nelabai tikiu kad cia ji pati tas temas rasho ir fotke ibruko.

bent jau as tai draugauciau Šypsena bet ne nuo manes vieno priklauso Šypsena

Na aš ne tik kad draugaučiau, bet dar ir čiuožinėčiau nuo papų JosGėlės stačių… Ex. Mirkt Ir būtinai paskutinėčiau su meile ir įkvėpimu ! Gerai

ZINOT
reikia trinti wisas zinutes is cia juk marisabela populiari dabar

nu grazi nieko cia nebepridursiŠypsena
tik vat teisybe kaip ten su tuo vidiniu groziu?Šypsena
Nes isore tai apgauti lengvai galiŠypsena
Bet vistiek nebloga nuotraukyteGeraiGėlės

Visos grazios po 2 Bokalo. O siaip Kaunas grazus miestas Šypsena))

Badas Šypsena GeraiGeraiGerai

Norejai atsakymo, ar tu grazhi-sakyciau nebloga, bet buna ir grazhesniu Cha cha
Jei bijai eiti i gatve, tai teisingai ir darai, bo praversi burnele ir visi pabegs, tai gerai padarei, kad tik nuotrauka idejai ir karts nuo karto parasai, taip tikrai daug geriau. Ir dar syki priminsiu, eisi i gatve, nekalbek Cha cha

…labiausiai sioje istorijoje ryskus yra moteru pavydas, ypac tu, kurios pacios is savu privalumu pasigirti tegali tiktais zinuciu bangoje gausa (o tai toli grazu nera vienareiksmiskas intelekto pozymis), o vietoj savo fotkiu idejusios katinus, vaisius, storas shiknas ar pan. - ka, baisoka pasirodyti? taigi kad…

Drakalai! Tu cia brangusis neteisus.
Pirma kai man buvo 23 metai as buvau zymiai grazesne ir protingesneŠypsena
Antra mergina kvaila kaip zasis.Trecia - grozis jos dirbtinas kazkoks sacharininis. Tokia kaip visos taip sakant masines gamybos. Shir potreb.
P.S. savo foto nededu nes nematau prasme , nes esu istekejusi , meiluzio man nereikia, nematau prasmes savo abrozdely platinti.Be to savo nuotrauka bet kam rodyti nera nei geras tonas nei saugu energetine prasme.

Drakalai: na ir ka, ir turiu daug zinuciu prirasius, ir foto idejus, bet gi nerekiu ant visos Bangos, va ziurekit, ar as grazhi, tai taip tushchia…

taip, grozis ir tustybe paprastai yra vienos rankos pirstai, bet cia kalba eina apie grozi kaip stimula rimtai (xe…) draugystei, o ne apie intelekta, asmenines savybes, paziuru laisvuma ar pan…