Ar as grazi?

Esi labai grazi. Aš nekaltas Nu zmones ka negalit objektyviai ivertinti? Piktas
Gera figura, simpatiskas veidelis.

ash tai cia grozhio jokio nematau. blin! i prospekta vakare isheikit, tai tokiu per 20 min. koki 50 pamatysit…

Kietas

o kur pati marisabela Gėlės pradingo… Aš nekaltas
ar tik ne meet’ui Palusheje ruoshiasi Cha cha Cha cha Cha cha

Tu graži, bet aš gražiausia Gerai

Elva, ir aš! Gerai Mes abidvi, Gerai ane?.. Liežuvis

atleiskit uz grubuma, bet priminiau sena dzukishka atkirtimaCha chaCha cha

aha, KAIP Sh*DAS DARZHICha chaCha chaCha cha

Aš gražiausia ir jūs GėlėsGėlės dar biški GeraiLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Nu nezinau… Piano Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

o krutine tavo orginalas ar silikonas.

Tikrai graži ir veniškai daili, o jau ta krūtinė Tavo Gėlės, tai net pačiuožinėt norėčiau. Mirkt Liežuvis
Vienžo - labai simpatiška esi mergina Gėlės, todėl ir aš kerams Tavo neatsilaikyčiau ir ištyščiau kaip koks lepšis plačiakepuris ! O jeigu dar vidinis TavoGėlės pasaulis nuostabus, tai net nemokamai apskusčiau - niu padaryčiau ten kaip sau Gerai ! Mirkt Vertinu labai Tavo drąsą, nežiūrint išpuolių visų čia prieš Tave … GėlėsGėlėsGėlėsBučkis

Apakęs O aš ką, ką nors valgomo siūliau ? Cha cha

Kiek atsimenu tik 3Alus Cha cha
O gausi (prizus Cha cha) tada, kada bus pagada Mirkt

O kas liečia šitą temą, tai galiu pasakyti, kad man iš visų gražiausia irgi yra Elva Cha cha Šimtą kartų gražesnė Gerai už temos autorę Blogaiir jos veidas dvelkia moraliniu subrendimu Cha cha

nu del papu tai Gerai,o del kitko negalima pasakyti nieko ,nes kunas ne nuogas .
nu nenoreciau draugauti su tokia papinga panyte ,bet pasimyleti butu neblogai Gerai

Dar vienas Bangos xamas. Su tuo ir sveikinu.

Gerai tu čia! Cha chaGerai

Cha chaCha chaCha cha

Aha, Šustauskas irgi, tik kad nelabai su temos autore panašūs Cha chaCha chaCha cha

Cha cha Cha cha Cha cha

Oi Elva iš kur tu tokią nuotraukėlę ištraukei.
Net linksma pasidarė Cha cha
Gal dar turi.

Tas grožis tikrai užkrečiantis.

O ši mergaitė buvo Girls.lt , dabar subrendo ir perėjo +30 Kietas

Aga, buvo… kazkaip prisimenu. Su tokiom platforminem basutem. Na stiklinem. Kaip pas … Na suprantat, apie ka as? Šypsena Tik va keista, kad dabar nuotrauka apkarpyta.

Nusvilpiau. Dabar jinai mano Gerai

GA ji koki testa sesx tema atlieka? Aš nekaltas

hmmm… zinok, visai faina esi =)
jei moketum indus plauti, myletis 3 kartus per savaite po 3 valandas, butum auksta, savimi pasitikinti, pazadetum iki senatves nesitrumpinti galvos plauku ir buti faina > i zmonas paimciau Cha cha