ar as blogesne uz Grazinka33?

ar as blogesne uz Grazinka33?

Manau, kad ne blogesne…

na pas ją matosi vienas papas, pas tave du, ir dar šamšaro pas tave truputis matyt… geresnė tu … aga Gerai

Sutinku su murrr …tu tikrai grazesne

As asmeniskai manau, jog kazkas skelbia ne savo nuotraukas…

GERAI JAI CIA TAVO NUOTRAUKA TAI KOKIA GRUPE ANT SIENOS JAUDAI BALTAS KUR??? PASAKYSI IR PATIKESIU.

2 bozenza33 Gėlės:

o wow… tu zymiai geresne…
ar tu irgi ieskai sekso partnerio?

TAI KO DABAR JUMS REIKIA KAD PASIRINKTUMET MANE NUOTRAUKOS-PAZIUREKIT, PASITENKINIMO LYGIO-STENGSIUOS KIEK GALESIU. KAS AI AS KAUNIETIS. TAIGI ATSTUMAS O JAI SMULKIAU I PRIVATA.

idomu, kodel as 100% sutinku su BaduliuŠypsena

man tai jus kazkuo panasios Cha cha

ai, px kad ir ne savo… man grazu…

Arba siais laikais moterys jauciasi vienisos, arba cia ekscibionizmo israiskaŠypsena
Bet labiausia tiketina, kad cia ne savininkes nuotrauka…

tikrai kad neCha cha

kaip sakoma abi ****mos kales, jeigu nuotraukas tokias dejotLiežuvis

Klusykite ishymkitse ta nuotrauka, bo blemba vos y monitoriu neishokau Cha cha va chia ash suprantu menas va chia tai jega va chia jobshikmats seksualu taip tikrovishka uiiiiiii…
Cha cha Cha cha Cha cha

Aš nekaltas

ApakęsCha chaKietas

niu jei cia jie fotografavosi… tada man… pvz… Cha cha tuoks jausmas kad mergickes nesuranda kitokiu variantu negu nuogo kuno demonstravimas kad vaikinuka koki sau surasti
seip labai abejuoju kad normalus vyras nores bendrauti su mergina kuri parode savo kuna visam internetui Cha cha

Nesakysiu, ar geresne, ar ne, bet ash mielai pazadinciau tave ish ryto bucinuku ir tokiai,kaip nuotraukoi, atneshciau pusryciu. Tai gi, jei toks tavo tikslas, tikiosiu, mes vienas kita supratom.

Daugiau matosi papu ustat ir geresneCha cha