Ar apsimoka vertis auskariuka i lupa? Noreciau isgirsti nuomone!

Ar apsimoka vertis auskariuka i lupa? Noreciau isgirsti nuomone!

Labaij noreciau suzinoti tu zmogeliuku kurie turi auskariukus ar bent kazkada turejo Šypsena Ar apsimoka ar pridaro kokiu rupeschiu tie auskariulaij lupoj? Ydomu butu suzinoti Šypsena Flirtas

As neturejau, bet mano sesuo labai nori. Siaip nepritariu jai-man atrodo, tai nepatogu ir nepraktiska.

Ar apsimoka? Juokiasi Gal Tau verslo plana sudaryti? Cha cha Elementarus dalykas: apsimoka viskas, kai pajamos virsija islaidas. Mirkt

Tai kad labai negrazhiai atrodo… vaikshchiosi kaip karve per laukus Cha cha

Liūdnas negi taip jau blogai … Liūdnas

na jai nori but masines mados auka tai prasom!
siaip ne visiem auskarai veide tinka gerai pagalvok.Be to nevisu organizmas priima auskarus,kartais juos tiesiog isstume.o siaip kai sugija jis tikrai netrugdo.

tokiu temu nepatarciau siuliti cia nes visi laaaaaabai neigiamai reaguoja,boovau panashia pasiulius apie bambaLiūdnas((

Liūdnas blogai mane visi atkalbineja bet as nuoriu Liūdnas Liūdnas Liūdnas

koks skirtumas ka visi sako?jai tikrai rimtai pagalvojai ir manai kad tau tiktu verkis!Mirkt[o patarimu,ne cia kreipkis,o paskaityk geriau literaturos,patarimai nelygu faktam] turejau pries pora metu lupoi , teko issivert del mokyklos,nes buvo pasirinkimas arba netekt auskaro,arba mokyklos.Kietas

[quote]Man labai gražu...Liūdnasir aš noriu labai,bet neleidžia.o man taiyra labai gražu,ir sakyčiau,apsimoka. Širdis [/quote]

Jeigu nera problemos del tevu…jej nebijaj kad tarkim gatvej ar siaip mokykloj i tave dazniau atsisuks…ir kaip sakaj tikraj nori…taj aisq kad verta!Buk savimi!Tau grazu,verkis!Tik pagalvok ar tau neteks poto jo issiimt…jej ne,taj patarciau net neabejoti…Mirkt

Man nepatinka… Bamboj graziausiai atrodo. o ten antaki, lupoj ar liezhuvi…

o man glazuLiežuvis~ ir as uz taiTaip verkis auskaiukaTaipTaipTaip

o broblemos prombelom…Girtas na gali uzpooliuoti ir tada bus nekas…
ir gali likti zymele tokai nedideke nuo sklytues…Nekaltas ir vsiaks…Šypsena

bet man tej glazuAngelas

tej jei turi galimyybe verkisŽvaigždė

jie tiktu tai manau kad vertaTaip as pati tai ziauriai noreciau auskaro i lupaGirtas man tai labai grazuLaimingas

Nu ash turiu auskara. Galiu pasakyti tiek, kad visi tie skiedalai, kad maisho, puliuoja, lieka randai bla bla bla ir yra tik skiedalai. Pirma, jis maisho tiek pat kiek auskaras ausyje. Aishku uzpuliuos, jei tu ji ten draskysi purvinom rankom ir pan, bet jei neliesi, pravalysi, viskas vyks normaliai ir uzgis per kelias savaites. Randu neliks. Nors cia vel gi, jei tampysi, platinsi skyle, taip, liks zyme, bet jei viskas bus tvarkinga ir etc, neliks, nebent mazytis tashkiukas. Pvz pazystu viena pana, kuriai auskaras lupoj supuliavo (nes pati veresi), ilgai puliavo, gal menesi, ir ka? Paziurejus niekada nepasakyciau, kad ji turejo auskara. Jokios zymes. O tas tavo klausimas ‘ar apsimoka’, tai tikrai kvailas… O ar apsimoka vertis i ausis? Ir beje, tu pagalvok, ar graziai atrodys tas auskaras, nes pvz jei plonos lupos, tai bus ziauriai negrazu…

Kanda

Man tai laaaabai grazu!+) as ir pati noriu, bet…mamele niekaip nesutinka, nes mazdaug mokykla aplinkiniai ir erc.Nekaltas Taigi jei tokiu problemu nera, tikrai siulau wertisCha cha Ir abejoju ar ten wisiems is eiles kaip kiti aiskina puliuoja tol skylutes ir milziniski randai liekaNekaltas Paprasciausiai gal keliems taip nutiko, nes nepriziurejo! As patariu wertis, o jei kils problemu ar siaip kas juk galima paprasciausiai issiwertiCha cha Bet…bandyti wertaCha cha Juk gywename tik kartaJuokiasi

man grazuLaimingas
bet pati nesiverciau Ne nznau,… visai nenoriu auskaro po lupa Mirkt
geriau i antaki… tik baisoka Nekaltas

nu mano buves vajkinas turejo,bet atsibodo ir issivere,sake uzknisa labaj…