Ar apsimoka atidarineti internetine parduotuve?

Ar apsimoka atidarineti internetine parduotuve?

Sveiki,

Esu atsidariusi savo internetinę parduotuvę https://createdemotionally.com/ , kurioje talpinu visus rankų darbo papuošalus. Ar verta? Taip, jei parduotuvė yra sutvarkyta pagal visus SEO standartus.

Žinoma verta manau, tik reiktų pasirinkti įdomią nišą, nes visiems skirtingi dalykai rūpi.

Galima bandyti taikytis į jaunimą, bet labai sunkiai suprasti išeis už ką ir kiek jie pasiruošę išleisti pinigų, be to jaunimas labai orientuotas į prekinius ženklus.

Arba galima taikytis į vyresnę auditoriją kuri pvz mėgsta daugiau paieškot. Galbūt gera niša būtų buitinės prekės įvairios, arba orientuotis į kokį nors vieną produktą. Kietas

Kaip visada viskas priklauso nuo situacijos ir į ką taikotes. Vienas geresnių parduotuvių ką buvau radęs yra https://vedinimoekspertai.lt/ . Tikrai neblogai apie pardavimą pagalvota.

Svarbu, kad būtų aišku žmogui kaip naudotis svetainę, aiškiai matytusi kur paspausti, kad užpildyti užklausą ir pan. Galima labai daug čia išsiplėsti. Padiskutuosim daugiau jeigu norėsit. Tūsas

Svarbu susidėlioti ir srauto taktiką, kaip pas jus ateis žmones į svetainę Be be be

Gerai paseno tema Šypsena el. komercijos platformų palyginimai - https://onlineshopandweb.com/

plius ir pigu yra tie patys savininkai. Apyvarta aišku yra (3.5 mln.) , tik įdomu koks pelnas ir koks atsiperkamumas.

Jei galvot apie el. parduotuve tai rinkciaus tik Shopify

Esi bandes? Man tai atrodo ten sunku labai kurti…

Vienas iš paprastesnių kūrimų yra per Opencart. Mano Darbo rūbai ir avalynė , ir pus lt, ir Medicininė apranga visi daryti ant tos platformos.
Su pirmu teko pasižaisti, nes perkėlinėjome iš nuomojamos platformos, tai buvo truputį reikalų, pasiteikėme žinovą :slight_smile: O jei nuo naujo sukurti tai daug paprasčiau jau ten. Ypač trečią su medicininiai rūbai greitai ir neblogai padarėm.
Tad jei kam reikės naujos el parduotuvės - kreipkitės. Padarysime nebrangiai ir padėsim kuom galėsim. Galėsim padaryti už gerą kainą ir su atidėjimu :slight_smile: