apYliukai

ziurziai ir ruoniai Cha chatu cia ant manes ??? Piktas

Zaicai, niekas su zieminem navarkem nesugalvos tiek spaust. Vasarai imu ne restauruotas, o normalias, nes vasara didesni greiciai, o ziema navarkes puikiai tinka, su XMu tik karta 200 igyniau, o siaip retai kada uzgazuodavau daugiau nei 150.

Drakons, tave qisa, kas kiek uzdirba kur? del to kompleksu turi? Juokiasi o per kuria vieta as turiu patylet, jei esu komandiruotej, bet ne taip, kaip tu rasai- emigrantas? Juokiasi ir isvis, koks skirtumas tau? Juokiasi

kozmoz-> labai idomu jei draskant tavo bmw kiek mieste daugiausis rytu ? kiek daugiausiai esi litru simtui ispaudes

Helix, toks pat kaip ir tau ka kosmoz nusipirko Cha cha ka vairuoji gelixai? Šypsena ilga komandiruote tavo, oj ilga Cha cha

Drakonas, tu gal durnas… koks skirtumas, ka as vairuoju, jei as nei sukavau, nei maikes plesiau, kad kazka super duper turiu, ar turesiu? kad pusiu kazka? Juokiasi o del komandiruotes ilgumo, tai jei nezinai kur as, tai gal neliesk klavos… Juokiasibet zjbs, kai yra tokiu klaviaturininku. prajuokina. nuotaika pakelia. Juokiasi

Zaicai, nu spesiu dar pasibandyt tas maximalias sanaudas. Ne problema islekt padraskyt nunulinus borto kompa, o borto kompo paklaidas dar atseksiu.

Kas daugiausiai ryja tai esu vaziaves su kajenu turbo s tai kompas rode 37litrai/100km

Kozmoz-> manau pas tave daugiausiai turetu kokia 26litrai

Tai cia kaip vaziuojant? Tik nunulinus kompa ir pasisukiojus kiemuose rodo 39.5, daugiau nebekyla Šypsena

pamenu,540 testavau,tai bliac,kad veldavo ratus Girtas Bet trasoj vaziuojant vidurkis 9ltr,110-120km/h,mieste tai dingdavo kuras migom Šypsena Yra autoparke Cadis su 4.6 northstar’u,tai tas trasoj patinka,140km/h laikant 9-10ltr Gerai

150 laikant su zieminiais 225 plocio ratais pasieme 12.2 duju. Ilgesni laika vien tik 150 ar daugiau vaziuoti su vasariniais ratais dar neteko.

pamenu 523i turejau, *bliamba* kai neveldavo ratu Girtas Cha chao siaip su SV. Velykais visus

draugu rate yra kas turi insignia, niekas ten neplaukioja prie 160, bl egzpertai prisimasto visokiu nesamoniu… Beto ,kad ir plaukiotu ta problema butu vokieciams, o toli grazu ne mums su tokiais keliais ir ribojamu greiciu…

_Forum: Automobiliai Posted: 2011 02 25 20:22 Subject: VW passat CC? uz ir pries? Insignia man yra grazi, bet tik tiek. Salono medziagu kokybe nuvyle, suprantu dar pas avensis interjiero medziagos nors ir sh bet ten del visokiu recycable ir t.t. bet ir tai uz ziabo geriau, pakaba duobiu nemegsta (sita dar galiu nurasyt ant R19 ratlankiu), bet kai prie 170 pradeda sikna “plaukiot”, tai tikrai kazkaip ne taip, nei accordas, nei passatas, nei mondeo tokiu bajeriu man nekrete. Dyzelis truksmauja per daug kaip tokio lygio auto, esp nesugaudo masinos ant posukio ir spustelejus stipriau pedala, galima nueit lengvai tiesiai ziema. Interjieras grazus, bet tas mygtuku “miskas” nervina, gal ilgainiui priprastum. Bendrai yra savo kaina atitinkantis auto, bet ne optimaliausias price/performance/quality daiktas._respektas insigniai?

o daugiau kur nusiskundimu? ar pagal viena reik modeli nurasyt?

oi ple… Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Matai, kai zmogus isvien su naujom tos klases masinom vezinasi, tai jo nuomone yra kurkas svaresne nei ant galines sedynes pravezto zmogaus Mirkt ir visai kitaip ta pacia masina vertina uz savus pinigus pirkes ir gaves kaip tarnybine masina. Koks trulikas jau butu sukures ode volvo v70, kai lengvaisuper beria konstruktyvius pastebejimus, tiek neigiamus tiek teigiamus.

tai cia parasei vieno egzperto nuomone, kur kiti pasisakymai? beto sita insignia maziau nuvyle kaip suprantu, nes tik prie 170 km/h plaukioja Juokiasizodziu gali pakopint mano pastraipa i ju foruma

Juokiasi Juokiasi Gerai