Apsimoka pirkt.? Trendnet TW100-BRM504

Apsimoka pirkt.? Trendnet TW100-BRM504

trendnet TW100-BRM504 Routeri/modema/swicha Kaina 380 LT Info: trendnet.com/en/products/TW100-BRM504.htm

TrendNet iranga gera namu vartojimui, o klausimas ar tau to routerio reikia NežinauUz as uz 80Lt nusipirkciau gera 5 portu switchuka, uz 150 normalu kompa, jei reikia susikrapstyciau koki leva monitoriu uz 10Lt, o likusius isleisciau alui arba kitiems tinklo aksesuarams.

Man reikia gero patikimo, nelushtanchio Modemo, stabilus routeris nepamaishytu…

Gal kas nors geresni pasiulys uzh tokia kajna.? arba gal kas nors naudoja… 1 + kad garantija 5 metaij…

Na tada pirk cisco, intel, 3com produkcija. Tik manau tau kisene neisnes. Kaip jau sakiau geriausias variantas yra statyt softwarini servuka. Tiesa cia jei naudotoju daugiau nei 3 Šypsena Su softwariniu routeriuku siek tiek pazaidus galima pakurti toki dalyka, kad tik apsilaizyt beliks, tuo labiau, kad yra kruva projektu kur zmones padare is CD uzkraunama linux sukonfiginta puikiam routinimui. Jei nori sutaupyti laiko, bet tureti mazai konfiguruojama sistema ir isleisti daugiau pinigu pirk hardvarini ŠypsenaKaip jau sakiau TrendNet yra nebloga naminio lygio firma.

Supranti man daugiau rejkia Modemo, nes dabartinis Dlink 500t pradejo durniuo… o del servo nelabaij yra kam priziuret jej ash isvaziuochiau ir uzhima galima sakyt daug vietos… man reikia tik stabilumo… daugiau nieko. Flirtas