Apklausa (2015 m)

Apklausa (2015 m)

[quote]
Boba ra:
Jūsų gyvenimas:

  1. gerėja;
  2. blogėja;
  3. vienodas nuo neatmenamų laikų;
  4. nėra gyvenimo…
  5. nežinau.

Labas visiems, kurie mane prisimenate Labas Buvo faina Liežuvis
[/c

Prisimenu. Jo, buvo smagu. Gyvenimas *pimp…*ovesnis, nes nebėra gero,neblogai apmokamo darbo, teliko sunkus fizinis nekvalifikuotas darbas už nė minimumo nesiekiantį atlyginimą. Dabar į tokius meet’us, kaip senais gerais laikais net nepajėgčiau finansiškai atvykt ir dalyvaut

sveika, podrūžke! Sutinku su tavo požiūriu

Ir aš tave, bičiuli

Malonu, kad čia jūsų,seni korenni draugai tiek daug. Išėjau į FB,bet užsukus čia atsigavau. Sugrįšiu. Čia taip smagu! Su jumis prisimint gerus laikus. Mūsų pašėlusius meet’us ir metus, kai dar kažką galėjom

vis dar 1

Kas 1?

Labas neliūdėkit, važiuoju alučio

Cha chaLaimingas

Apkabinimas neliūdėk ir neliūdėk. Nes, kaip žinia gyvenime, kaip ir pirtyje - jei nori - pariniesi, jei nenori - nesiparini. Tiesiog turi pasirinkt…na, dar gali pasirinkt ar nori, kad kas paplaktų ar nugarytę patrintų…ar nenori…kaip pirty, taip ir po Saule. Šypsokis Angelas

Tai kol nepavasaris - ukio darbų nėra, taigi nelaikysiu jų dykai… tegu eina… Velniūkštis
arba tiek to - pati po medžiu Angelas

o JŲ daug? O gal bent vieną pasilik, gal prisigadys…ūkyje ar šiaip…

O jei pasiųsiu - o jie niekur neišeis? JuokiasiKlasta

tu gi berods žygeivė buvai, tad - ir po velnių visi tegul eina…
ane?Apkabinimas

Ikalbejai - po medziu.
dekui Apkabinimas
Angelas

o kas yra teisybė? Absoliučios, visiems tinkančios ir patinkančios teisybės niekada nebuvo ir niekada nebus.
toks jau žmogus, kad kiekvienas turi turėt savo teisybę. smėlio dėžėj, mokykloj, šeimoj, darbe, kaime, politikoj, kosmose, bažnyčioj, miške. Tam, kad skirtingos teisybės galėtų bent kiek sugyvent žmonėes sugalvojo papročius, įstatymus. Todėl arba žaidi pagal taisykles arba sieki tas taisykles keisti arba tiesiog sėdi po medžiu ir žiūri kaip kiti žaidžia. gyvenimą.

ne is tustybes, o is aplink tvyrancios neteisybes kyla prasmes paieskos… Nekaltas

o ar būtina prasmė? O ar pats pasaulio ir virsmo stebėjimas ir dalyvavimas būtyje negi nevertas? Ar lakštingala čiulba dėl kažkokios prasmės, ar žvirblis čirškia ir karvė mūkia dėl prasmės?
gal emocijų kaita ir šypsena patekant saulei ar krentant žvaigždei nėra gėris?
gal mes kartais prasmių pradedame ieškoti iš tuštybės. neslėpsiu, nesimaivysiu, prasmės paieškos ir mane nuvarydavo į depresiją. Kol nesusivokiau, kad man tiesiog įdomu kaip viskas baigsis. Ir visai nesvarbu kada - rytoj ar po šimto metų.

Cekaviau - kodel?
taigi - prasme, po galais, kur gludi? Skaitau

smalsumas gal? ar pačiai necekava kas ir kaip bus?O ko daugiau bereikia?