Apie viska

Apie viska

Sitam skyrelyje galite rasyti apie viska kas tik jums patinka ir viska ka norite issakyti, sitas skyrelis apie viska viska kas tik sauna jums i jusu protingas galveles… Laimingas

ojojoj!

darau stafke,kad si temele jau si vakara numirs Nekaltas

Mane neramina tokis dalykas: kai menulio asies kampas su vakariniu horizontu pasiekia kulminacija, tada pakaitintos dujos igauna didesne sukamaja jega, kas salygoja galingesni sukurini iputima, bet tuo paciu sukelia detonacija. Tad jei uz kampo bus trys, o determinatoriaus kojos apzele, koki asini pagreiti igis skrendantis storas suo? Nekaltas

Griebe blondine lapus ir iskrito is medzio Cha cha siaip tai ir istikruju nepazystu nevienos protingos blondines Taip Cha cha

Taip, jau girdejau, kad silkes uz 1 cnt po kilograma Cha cha

sunus nevadovauk tevui! Liežuvis

as nevadovauju as konstatuoju fakta Nekaltas

ir beja ta tema manau bus gyva tol kol autorius ja pats kels i virsu Šypsena

as tai pasakyciau viena zodi is p raides bet ir taip aisku ka todel man nesvarbu kiek ilgai gyvuos man tik idomu isgirsti ivairiu minciu Liežuvis

labai teisingos mintysGeraiGerai

Koki ta zodi pasakytum? Nekaltas PaNkiS_EDAS? Cha chaCha chaCha cha

Na apie ka dar galim pabazarinti?

POCHUI Cha cha ta zodi is P raides Cha cha bet juk keiktis yra labai negrazu ane? Laimingas uzeikit i http://fun.from.hell.pl/2003-02-18/volare-karaoke.swf gera svetaina, nueikit pamatysit Girtas

Ka gal jums tevai pavalgyt neduoda kad tik kitus kritikuojat??? Nustebęs Vietoj to geriau ka nors idomesnio parasytumet !!! Kox jums skirtumas ar populiari tema ar ne, nedomina tai ir nerasykit!!!

Žvaigždė

Jo pritariu Taip