"Apie viską" švelnioji lytis

“Apie viską” švelniojiCha cha lytis

…nu ką,šits forumuks patapo bobų(moterim jų nepavadinsi Ne) santykių aiškinimosi vieta Girtas-kuri krūtesnė,kuri daugiau keiksmažodžių žino,kuri kokį konkursą laimėjo,kurios sponsorius turtingesnis,kuri sexualesnė,labiau tiuninguota, kuri tipo daugiau bangučių sugundo ir t.t Juokiasi JuokiasiŽliumbiaJuokiasi Juokiasi…be to kai kurios buriasi į šaikas ir puldinėja kitas Baisu- -zajabys forumo švelnioji lytis,ania ??? Laimingas…reiktų suorganizuot joms konkursą “Gintarinė Bledė” Žvaigždė- -kandidatūrų tai doxūja… Taip Gerai

(Ni), taigi visai linksma stebeti, kaip buobos viena kitai i plaukus kimba Gerai. Kaip saka, pasiemi alaus bambali ir stebek nemokama razvlekucha Cha cha

Largo Apakęs-tai tu viena iš tų bledžių Apakęs-o atrodo tokia kulturinga… Angelas

ledvarni-taigi aš i džiaugiuos… Mirkt

gaujomis puldinėti lengviau Nekaltas

Mes uz saule mes uz taika mes uz bledes visa laika Girtas

Gerai

bledes tai bledes, ale bet pats (Ni) neatsigini panasiu epitetu, taip kad lygiuot, ramiai, bledes eina !!!

…“švelnioji” Cha chalytis suglaudė ausis ir pabruko papus… Girtas

etherna-negi ir tu bledė Apakęs,neliūdink manęs… Liūdnas

(NI) o tu cia apie ka Nekaltas

tai tu daba ivardink, kurios bledes yra Nekaltas

Kitaip tariant “bitės žudikės” Pavargęs

Pajudinai shirshiu lizda… Liūdnas

Bytūlia-kam man vardint,jei jos pačios kaip pagal komandą registruojasi… Apkabinimas

tu gal medaus i ta tema pripylei? Šypsena Apkabinimas

…nu va-su mano palaiminimu Žvaigždėbledės susikūrė klubą- -kurį laiką bus ramu,aiškinsis-kuri vyriausioji bledė,arba Bigbledė… Cha cha Cha cha Cha cha

tu juk musu mokytojas Apkabinimasjei ne tu - mes butume niekas. aciu (Ni) Drovus

nū va dabar žinosim kur visas bledes reikia siųst Mirkt