Apie siu laiku rock'a, kas geresnio 2003? naujienos - //fire.prohosting.com/giedryzo/

Apie siu laiku rock’a, kas geresnio 2003? Pavargęs naujienos - //fire.prohosting.com/giedryzo/

Dar vienas atradimas Godsmack 2003 - Faceless Šypsena

AUDIOSLAVE "Audioslave" 2003 kala y klyna-senos RATM xebros ir SOUNGARDEN vokalo kratinys.Niekaip neatsiklausauGerai

Neblogas bandas yra Wallflovers.

turi ka naujo?
gal ir nieko butu paklausyt Mirkt

KAzkaip pastebejau, kad tuo laikotarpiu ( 02-03m. ) rock’o muzika apskritai daug kito. Rock’as galbut siek tiek susvelnejo, nors buvo tiketasi kitaip. Isikure tokios grupes, kaip ColdPLay - lyg rock, lyg pop…

nenoreciau, kad coldplay butu vadinama roku Šypsena

"The White Stripes" tikrai neblogas siu metu alternatyvaus roko atradimas, ypac veza "seven nation army" gabalas Šypsena

Šypsena bet taip yra. Soft, alternative ar sky rock, jei nori tiksliau :>

Tikraj shiuolajkishka LINKIN PARK! siulau isigyti ju paskutini albumaTūsas tikraj rock’as nemerdeja,galima sakyti WEL ant bangos! shiajp man patinka kitokia muzika,bet…Gėlė

Vakar per MTV maciau visai gera Backyard Babies klipa, itariu is kokio naujo albumo, bet turiu tik sena 1998, tas visai nieko Mirkt

o korn tai pamirsot? man tai labai patinka naujas ju take a look in the mirror 2003

labai griezti berniukai tie Korn, i metaliugas traukia Cha cha

Na,yra ta naujoji roko banga,a-le Strokes,White Stripes,ir pan. Nieko supernaujo,bet skamba neblogai. http://www.ore.lt yra straipsnis.

Patinka angliskas rokas - Spiritualized AMAZING GRACE. Patinka, nes groja lengvai, bet yra itin ne saldus ir "nenuslifuoti". Taip

bet nuo to ne kiek ne blogiauŠypsena man irgi patinkaGerai

franz ferdinand super geras & smagus dalykas, ypatingai
‘darts of pleasure’, ‘tell her tonight’, ‘take me out’

nieko sunkaus, bet rockas ir labai geras Gerai

so, turime keleta grupiu, galima sakyti keleta nuomoniu Liežuvis

NICKELBACK
STAIND
GODSMACK
AUDIOSLAVE
WALLFLOVERS
THE WHITE STRIPES
LINKIN PARK
BACKYARD BABIES
KORN
SPIRITUALIZED
FRANZ FERDINAND

COLDPLAY

jei megstate ir klausote parasykite, tai naudinga Labas

jo, franz ferdinand tai kazkas is idealios muzikos srities.
tokia butu mano subjektyvi nuomone.

Nekaltas thnx Songbird Tūsas

Siaip dar egzistuoja lengvas ir lyriskas rockelis, ale
REAMONN, THE CALLING
pastarieji nieko naujo siais metais neparode Liūdnas