Apie mokse ir kartu bernus!

neaLiūdnas paciai nuo to butu blogiau…Ne

manaw kad drawgyste su klasioku yra imanoma,tacew nepatartina.daznaj klase ima kistis i tavo asmenini gyvenima,rezgasi ivajrios intrigos ir santykiai uzhsibajgia uz keleto meneiu.jej norite drawgawti rimtaj ir ilgaj su klasioku nesusidekite!!!

…kyska…miaw…Sudužusi širdis

Imanoma,bet as tai asmeniskai nenoreciauTaip

niu wat mane lygiai tox pat klausimukas jau seniai kamuoja…Nustebęs
ish vienos puses l. pavojinga butu su klasioku draugaut… nes jis zino
visus tawo darbelius,nesamones…Tūsas bet man patiktu taj kad ash ji l.l.l. geraj pazystu ir bent zinau jog nera kox ishkrypukas ir t.t.ir pan.
TaipTaipTaipwat!

teisingai parasei GeraiTaip Gėlė

Draugavau su klasioke…Nepatarciau jei ka…
ish patirties sakau Šypsena

Galima, bet yra labai didelis minusas… Jei su juo susipyxi - matysi ji kiekviena diena…

Na man tai negalima nes as pats esu bernas, bet siaip kodel gi merginai negalima draugauti su bernu is klases? Na gal gali nukenteti mokslai per pamokas tai reikia kad vienas atsisestu prieki kaireje o kitas gale desineje.

Nepades Mirkt

As tikrai nedraugauciau su klasioku, nes paskui kai issiskirsi (vestuvems sakau dar per anksti kol mokaisi mokykloj) butu sunku mokintis .

o kas chai tokio kad zhino wisi kad draugaujat? kam slepti sawo jausmus, ajshq ju wieshinti tajp pat nerejkia…tachaiu jej ejtu per shulia pora susikabinusi rankomis, normaliaj sureaguochiau…ajshq po ishsiskirimo gal butu kiek sunlew matyti kiekwiena diena…tachaiu nematau chai tokios dideles problemos kuria chia ishkelej…tiesa sakant ash dar nedraugawau su bernu ish shuliso…Cha chaNekaltasLiežuvis

kodel ne…

nu nzn, kazkaip nelabai su klasioke Nekaltas

Aisq kad galima bet nepatartina nes tada neturi laisves Šypsena

man visi klasiokaj yra … Veee… taj nesuku galvos…
bet va mano klasioke ir geriausia drauge su klasioku jau draugauja 2 metus…
sako kad vienas kita labaj myliu ir man geraj Šypsena as lajminga kad jie lajmingi.
bet sako labaj sunku. buvo daug kivircu… manau klasiokaj turi but klasiokajs… o bernaj bernajsLaimingas