Apie mokse ir kartu bernus!

Kad tu ir tada nelabai norejai…Aš nekaltas Islikai pati salciausia toj situacijoj ir sugebejai pazvelgti blaiviai i situacija! Saunuole!
Gerai O as tai…Aš nekaltas Tikrai pasistengsiu daugiau su bernais is moksos neprasidet!Taip

jo galima bet su salyga jeigu draugyste nereliai rimta o ne siaip yra du varijantai arba ant visko padeti ir jausmus rodyti viesai bet cia jau visiskai viesai ir viskas px tada ta pora po 2 men apkalbu prades gerbt ir bus chiki antras viska slept nieko nerodyt jokiu emociju nieko.bet tai labai sunku nors imanoma

Gali mokykloj nevaiksiot uz rankuciu, gali nieko kitem klasiokam nepasaskot, taciau vistiek visi viska zinos jau po keliu dienu. Gal kas pamate jus kartu, gal dar kaip bet jau paskalos tookia tema sklinda super greitai!Aš nekaltas Tai cia vienas minusas. Antras butu tox kad perdaug laiko kartu irgi nesveika. Visiskai su tuo sutinku. Trecias butu tas, kad jei jus issiskirtumet tektu vel ji/a matyti kas dien, bendrauti ir t.t. Na aisq tai gali ir netapti minusu, bet jei sakykim jis/i tave paliko ir tu ji/a vis dar myli ( jis tau patinka) tai - baisi kancia!Baisu Bet jei jus gerai sutariate ir toliau - nematau cia jokio minuso, o tik pliusa.
Pliusai: tai, kad gerai pazisti zmogu, su kuriuo turi reiklu, kas jis per vienas/a. Na o daugiau… O siaip tai buna visokiu isimciu! Galu gale - juk sirdziai neisakysi…Aš nekaltas
Cia viskas ka pries mane parase zmones sutalpinta i viena vieta.

kodel gi ne ,ash draugavau su savo klasioke ir viskas buvo gerai.Šypsena

aishq galima!

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/79066.61-=(626729202 Mirkt

nepatarciauNeAas draugawaw is tos pacios mokyklos po to as ji palikau,man tas pats o jam?Jam blogai…Angelas

Viskas imanoma, bet gal greiciau vienas kitam igristumete ir t.t. O shiaip mano klasej niekada nebuvo graziu bachuru…

beabejo

Visai normalu. mano draugai, tai draugauja nuo 8 klases ir iki pat dabar kai jie jau siemet studijuot isvyko Šypsena

lewaBlogai
neydomuNe ir ***** butu mokytisJuokiasiJuokiasi o kadangi pas mane tokie bernai klasej kad NekaltasNekaltasNekaltas jie po keliu metu tures tik panas…tik pradeje brestiJuokiasiJuokiasiyra tik kokie 5 normalus,ir tai is ju 3 palikti antriem metamJuokiasi

aisq,kad galima,niekas nedraudzia.bet as asmeniskaij to nenoreciauNekaltasNe

Be abejo, kas čia blogo…

nepatarciau, veliau gali greit nusibosti tas pats veidas visa diena…Šypsena

Tokia pacia tema jau esu sukures pries pora dienu.ISVADA:
vieni sako kad tai normalu kiti kad ne

jai tik nori Cha cha

aisq Cha chaLaimingas

o tu galvoji kad jie kitoki, nei visi kiti bernai, vien del to, kad mokosi su tavim vienoje klaseje? JuokiasiNekaltasDrovus

o del igrisimo - viskas kazhkada atsibosta Juokiasi
tik ta problema kad kai ishsiskiri, tenka vistiek kas dien matyti ta pati snukuti… Nekaltas o tas gali buti nelabai malonu Veee

Jei tu nenori draugaut su kokiu klasioku tai ir nedraugauk… Bet jei tau svarbu tai, ka prades kiti kalbeti apie juos… tai manau tau bendraujant ir ne tik su klasiokas butu ne kas…