Apie moderatorius

Apie moderatorius

tai va kaip uzpiso jie mane,mano temas trina kaip grybbautojai po lietaus!
IR nebandykit lockinti,banyti ar kaip kitaip mane gaidyti nes pasirodysit kaip tikri bailei!juk cia forumas apie viska taigi…Zmones turi teise y savo nuomone ane?bliamba!ir nesinervykit del cenzuros!toks jau esu ash!tai va moderatorei sau jau per daug leidziau ma atro!banyt ir lockint tai dar suprantu bet editin postus tai jau per daug!

Kartais tai tikrau jau per daug sau leidzia

kas bus jei visiem vaikam leis cia elsgtis kaip smelio dezeje? Juokiasi

Teisingai pasakiai ApatijaŠypsena pritariu Taip

nesikeik… nerasyk temu, kurios buvo n kartu arba yra nesamonigos ir tikiu, kad viskas bus ok…Mirkt

Geri, oj geri musu moderatoriaiGerai Juokiasi

Ka cia nusishneki?gal ash ir jaunesnis bet tu padvesi greiciau!hahaha!kaip uzpisa kad jeigu gimiau veliau tai nieka negaliu daryt!!bliamba u!
Cha chaJuokiasiMirktŠypsenaApakęsLiežuvisNekaltasGirtasCha chaLaimingasFlirtasBaisuKietasTūsasDrovusMyliuKavaŽvaigždė!!!AlusVyrasMoterisTaurė???Blogai:
*GėlėGirtasNekaltasLūposDovanaTelefonasSudužusi širdisŠirdisLaiškasTaipNeŽliumbiaPiktasGeraiPiktasPiktas
lyg tipo durnesnis buciau uz senius ane?!tik pasakysiu daugkas uz jaunuoliu blaiviau masto uz senukus!!!

Tu ką -grybų užkrimtai?

Kūūūūūūūūūūūūūū saka?

Visur moderai daug maz normalus. Geriausi moderai - Badas, danas (ex Zajoba), tragiski - buve ir esami autobanginiuose - nei proto, nei pakantumo…

Pamirshai ta užknisaa Belma kas ten per vierchas taij ojojojo!