apie maza krutine..

O kaip jums atrodytų dramblys be straublio? Blogai

o man patys sexsovi papukai yra 1nr jie maziukai graziai i delna telpa ir faktas toks kad mazi papai grazi liekan merga dideli papai stotra sikna va Šypsena aisku buna isimciu asmeniskai man patinka lieknutes ir mazais papukais Šypsena vat

Aisku gerai kada viskas yra proporcinga, bet mane tai is proto varo mazakrutes (aisku jeigu ne visai nulis)Jos kazkuo zavios. Taip kad seksualumas neapsakomas krutines dydziu:labai svarbu ir visa kita.

Krutines dydis nesvarbu. Svarbu kad aplamai ta krutine nors biski egzistuotu. MirktKompleksuoti del to tikrai neverta.

nemanau kad gali trukdyti ir neturetu jos delto kompleksuoti, nors aisku didesne krutine yra daug grazesne Šypsena

Anatomija irgi turi reiksmes. Tarkim, viena nesizvalgys i pliki, kita - i turinti riebaliuku ant juosmens, trecia - i liesa. Taip pat ir kai renkasi vyrai. Isvaizda lemia pasirinkima. Kad ir kaip ta sunku pripazinti. Šypsena Tik motyvacija, zinoma, gali buti koreguojama Šypsena. Tas nuteikia viltingai Šypsena.

Šypsena Buna ir tokiu isimciu: didele sikna ir mazi papai Liūdnas.

Lietuviu klabos naujadaras: daililente - grazi panele be krutines Juokiasi

Is tiesu kaip smagu juoktis is zmoniu trukumu. As stai irgi, pamenu, su pasimegavimu draugiu rateli traukiau per danti viena akiniuka. O kas man? Juk smagu Šypsena

vat tau tai dar nieko ,tau sesilika man tik 12 ir man visi sako: --tavo krutyine kaip penkiolikmetes ir darvyresnes,nesuprantu kodel nei as per daug apkuni,nei per kuda,tau gerai nors kai per koridorius eini mokykloje gal nesigraibo ,o man graibosi.debilai astuntokai,bet mano dede17 metu suzinojas taip kirto i nosi,tai kita tiena tie bernai man net i akis nedriso paziuret.viski as uz maza krutine! Taip Taip Taip

dievinu papus, kokie jie bebutu- visi grazus…ka tik ne per dideli ir nukare…

labai liuks Mirkt