Apie kara.....

Apie kara…

Cha cha

Nu…?

Xixixi Juokiasi

nieko gero

ir geraij , kad nebuvo Pavargęs

nu… Flirtas Angelas

ŠypsenaKavaKietas

nuomonė:

https://www.bernardinai.lt/a-piontkovskis-kremliuje-skilimas-pakvipo-k
ariniu-pralaimejimu/

Ukrainos kariuomenė praneša turinti informacijos, kad Rusijos karininkai kariams, esantiems Ukrainoje, aiškina, jog karas privalo baigtis iki gegužės 9-osios.

Jungtinės Karalystės analitinio centro Geostrategijos taryba ekspertas Jamesas Rogersas "Sky News" sakė, kad V. Putinui nepavyko Ukrainoje įgyvendinti pirminių tikslų, todėl dabar pereinama prie plano B – Rusija smarkia artilerijos ugnimi ir raketų smūgiais sieks palaužti ukrainiečių pasipriešinimą ir terorizuoti civilius, taip siekiant priartėti ir prie Kyjivo.

Kare Ukrainoje tai buvo vienas lemiamų iki šiol vykusių mūšių – įnirtinga dvi dienas trukusi kova dėl nedidelio Voznesenskės miesto ir strategiškai svarbaus tilto kontrolės, skelbia BBC.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/mazas-ukrainos-miestas-
sugrioves-didelius-rusijos-planus-57-1657622?copied

Ukrainos karo ekspertas: jei karas užsitęs, dėl išlikimo teks kovoti visam pasauliui

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/ukrainos-karo-ekspertas
-jei-karas-uzsites-del-islikimo-teks-kovoti-visam-pasauliui-57-1657282
?copied

Karo kapelionas diak. A. Jesinskas: neapykantą priešui paverskime narsa ginant savo kraštą

"Jei prasidėtų karas, būčiau su kariais apkasuose. Kitaip mano šeima manęs nesuprastų", – sako diak. vyr. serž. A. Jesinskas.

JAV pareigūnai mano, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pakeitė karo Ukrainoje taktiką ir nebesiekia užimti Kyjivo, bet nori priversti Ukrainą atiduoti pietines ir rytines teritorijas, rašo laikraštis "Ukrayinska pravda", remdamasi "The Wall Street Journal" (WSJ).

https://www.lrt.lt/naujienos/pasaulyje/6/1649726/ziniasklaida-putinas-
keicia-taktika-ir-taikosi-ne-i-kyjiva-o-i-ukrainos-rytus-ir-pietus

"Vasario 23 dieną buvo mano sūnaus gimtadienis, jam sukako penkeri. O vasario 24-ąją nubudau, nes mus apšaudė ir prasidėjo karas. O paskui mano penkiametis sūnus tris savaites sėdėjo rūsyje. Aš nežinojau, kuo jį pamaitinti, kaip jį išgelbėti, kaip jį apsaugoti nuo viso šito.

Kodėl mūsų vaikai turi tai išgyventi? Aš nesuprantu, kaip rusai gali tai daryti? Kodėl? Jie žudo mūsų vaikus. Ar tai galima atleisti? Ne, niekada", – LRT.lt kalbėjo iš Mariupolio į saugesnę vietą šeimą išvežęs rektorius.

66

11:11

Trijų savaičių karo detalė: "Mes manėme, kad sovietinės priešlėktuvinės gynybos raketos yra niekam tikusios, o, pasirodo, puikiai veikia, - sako JAV generolai ir priduria. - Bet tik tada, kai jas naudoja Ukrainos kariai."

Japonija užfiksavo 4 Rusijos karinius laivus netoli šalies šiaurinio Tsugaru sąsiaurio, kurie veikiausiai gabena karius į Ukrainą, pranešė Japonijos gynybos ministerija. Paskelbtose nuotraukose užfiksuoti aprūdiję laivai, juose matyti karinio transporto mašinos.

Jungtinės Karalystės gynybos ministerijos paskelbtame žvalgybiniame vertinime antradienį buvo nurodyta, kad dėl patirtų nuostolių, Rusija permeta karius į Ukrainą ir iš savo Rytų karinės apygardos, Ramiojo vandenyno flotilės.

Prasidėjus karui Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis tapo tuo Churchilliu, kurio taip intensyviai ieškota tarp Vakarų lyderių.

https://www.lrt.lt/naujienos/nuomones/3/1643787/deividas-slekys-church
illis-ir-karas-ukrainoje

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/ukrainos-analitikas-mar
iupolyje-sprendziamas-rusijos-karo-pries-ukraina-likimas-57-1653166

Too late – per vėlu. Taip trumpai į klausimą, kaip pralošiami visi karai, atsakė vienas garsiausių JAV generolų per visą istoriją D.MacArthuras.