apie jusu charakteri is vardo

o kur ŠH rajde?Cha cha ar ce priskiriama prie S ???

G siek tiek tiesos yra Šypsena

E - tiesos nera.

R

Jūs – garbingas ir geraširdis, galite padėti kitiems, spinduliuojate didelę vidinę energiją. Mokate džiaugtis gyvenimu ir gerai dirbti. Jums būtina pusiausvyra ir ramybė. Kontroliuokite kritiškumą. Gero reikalo vardan galite paaukoti ir savo laiką, ir energiją.

gal…Nekaltas tiesa sakant tingiu galvot dabar…Šypsena

yra ir tiesos ir melo Nekaltas

Esate labai linkęs į intelektualinę veiklą, o dėl to galite pernelyg lėtai priiminėti sprendimus. Esate doras ir atviras, lengvai palaikote santykius su aplinkiniais. Išmokite pusiausvyros – esate linkęs į atsitiktinumus

apie mane cia tai biski levai parasyta ir manau neteisingai!Ne

truputi daugiau nej shiek tiek [;

V raides taj siek tiek yra panasumu,bet gal cia tik sutapimasNekaltasLiežuvis

O is kur visa tai paimta?

mano tai I … nu wiskas sutampa… atrodo… jega

LiuX Cha cha Wiskas atitinka… ghm CooL Girtas

Intuicija, nuojauta, atvirumas. Esate emocionalus ir išradingas, siekiate sėkmės. Galimos negatyvios savybės – nervingumas, baimės, abejonės, tačiau, iš tikrųjų, esate stiprus ir įvairiapusiškas.

hm…niu kas tiesa,to nepanejgsiŠypsena

parase labai daug tiesos apie maneApakęs

a tai koks tavo vardas tuomet? Ąžuolas? (Įdomu ar toks iš viso yra?)

G rajdej dawg tiesos…Baisukazkajp idomiajLaimingas

truputy atitinka TaipNekaltas
hmz…intresting Taip

manau, kad visose raidese yra kazhkas tinkamo man ar bent kuriam kitam zhmogui Šypsena parashyti kazhkokie labai jau apibendrinti visiems tinkantys aprashymai…

Nu tixliai beveik viskas tiesa!Šypsena

Mano I atitiko Šypsena

V

Intuicija, įkvėpimas, insaitas (įžvelgimas). Turite grandiozinių planų ir idėjų, sugebėtumėte juos realizuoti. Esate darbštus ir norite matyti rezultatus. Galite būti ekscentriškas, o tai Jums ne visada į naudą. Jūs – atviras, lojalus ir patikimas, tačiau galite būti neperprantamas, egoistiškas.

nu gal ir panasiai Nekaltas