apie jusu charakteri is vardo

Niu mano reidele E…hmmm niu panasu,panasu i tiesa labajTaip

mmmmm…mhm…Cha cha

Xaveras Cha cha

J

Stiprus teisingumo jausmas. Jūs – doras, ištikimas ir atviras. Norėtumėte padėti aplinkiniams, tačiau pernelyg stengiatės patenkinti visus. Turite blaivų protą ir nemažai talentų. Išmokite gauti daugiau vidinių impulsų, jei norite išnaudoti savo talentus.

vat tep!TūsasDrovus

Niu man kaip ir daugeliui atitinka. R…

niu mano kaip J taip ir J Cha cha

daug tiesos. atitinka puikiai.

dalis tiesos yra…bet tik dalis…Nekaltas ir apskritai aš tokiems dalykams mažai reikšmės skiriu, nes jie sukuriami taip, kad betkuris skaitantis atrastų bent dalelytę tiesos apie save…pasiskaityčiau kitas raides, tai turbūt ie nemažai apie save tinkančio rasčiau…

Kodėl nėra raidės Ą?

A

Šiuo atžvilgiu esate ambicingas ir nepriklausomas, turite stiprią valią. Jus ne taip paprasta paveikti; esate tiesmukas, ir pasitikite savimi. Norėtumėte ką nors prižiūrėti. Esate stiprus, ryžtingas, būdingas tikslingumas. Tuo pat metu galite būti užsispyręs ir savavališkas. Turite vystyti savo lankstumą. Įsiklausykite į aplinkinių nuomonę.

Šypsena niu net nzn Šypsena a wot paskutine raide s Šypsena ten tai tikrai sutinku Cha cha na cia galbut Šypsena nors gal visai ir tiesa Cha cha

Nu tip top atitikoŠypsena

Šypsena

Niu man tai puse tu raidziu atitiktu… Smegenu pudrinimas ir tiek…

sutinku Taip

atitinka Gerai

[quote]Esate labai linkęs į intelektualinę veiklą, o dėl to galite pernelyg lėtai priiminėti sprendimus. Esate doras ir atviras, lengvai palaikote santykius su aplinkiniais. Išmokite pusiausvyros – esate linkęs į atsitiktinumus.
[/quote]

Man tai tik vienas dalykas atitinka is sito Nekaltas

XenaCha chaAlus

R

Jūs – garbingas ir geraširdis, galite padėti kitiems, spinduliuojate didelę vidinę energiją. Mokate džiaugtis gyvenimu ir gerai dirbti. Jums būtina pusiausvyra ir ramybė. Kontroliuokite kritiškumą. Gero reikalo vardan galite paaukoti ir savo laiką, ir energiją.

hm…tai tikriausiaiLaimingas

Nekaltas is esmes bet kuriam zmogui bet kurios raides reiksme tinka… viskas labai bendra…

Iš dalies tiesa