apie gravitaciją


apie gravitaciją

well done! Šypsena

balerinka su įsukta suknute…

Koncepcija neoriginali ir pabodus, bet padaryta kokybiškai ir neatmestinai. Nežinau kas būtų foto viršui, bet jei tokie pat burbuliukai - norėčiau, kad viršaus būtų daugiau. Dabar atrodo, kad abi nuotraukos dalys vienodai svarbios, o man regis viršus yra svarbesnis. Šiaip gražu. Gerai

Man i musmire panasu ŠypsenaPatinka darbas TaipO vertint koncepcijos originaluma - abejotino vertingumo uzsiemimas. Tarkim portretas - zanras turintis desimtis milijonu realizaciju, ir jeigu kazkam kazkas atrodys originalu - tai tik del to kad nemate kitu milijonu darbu, kuriu tarpe tikrai bus kazkas panasaus. Kas specializuojasi butent portretuose - tikrai bus visko mates ir teoriskai tures pilna teise sakyt “neoriginalu”. Bet ar del to paprastas portretas praranda prasme?.. Vanduo gal ne toks unikalus kaip zmogaus asmenybe, bet esme panasi. Tarkim as vandens esu nedaug mates - man viskas puiku. Kuris is mudvieju teisesnis?.. Mirkt

Nei vienas. Ne teisume esmė. Tiesiog tokie vandens srovenimo fotografvimai yra gan populiarus foto žaidimas (pats irgi vis ketinu pabandyt, bet nesugalvoju techninio sprendimo patogiam fotografavimui Šypsena ). Todėl ir sakau, kad neoriginalu (bet tai kokybiško darbo nesumenkina). O portretas yra jau atskiras žanras, kaip ir peizažas, natiurmortas (kaip, kad šis atvėjis) arba paukščiukų fotografija. Portretų būna labai originalių, o būna pabodusios, neoriginalios koncepcijos (na tarkim jaunieji, kartu iškėlę puokštę žvelgia į šviesų rytojų… Cha cha ). Kelionių fotografija irgi žanras - būna labai įdomių, originalių nuotraukų, o būna ir Eifelio bokšto laikymas ant delno arba Pizos bokšto “stūmimas”… Pasikartosiu - graži foto.

apverciau aukstyn kojom…irgi nieko vaizdijalis…turbut originali foto taip ir daryta…