Apie drugelius

Apie drugelius

tai va, netiketai atsirado pas mane sugyventinis - dilgelinukas ir ishkilo toks klausimas: lauke dar shalta kad bandyti ji ishleisti tai gal nereiketu ji ish namu vyti Šypsenabet tada reikia ji kazhkuo maitinti. bangoj radau tema kur parashyta kad jie valgo nektara [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/354999.16 1.1-=(328205434](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/354999.161.1-=(328205434) bet ash kazhkada skaichiau straipsi kur buvo pasakota apie drugelius kaip dovana ir buvo sakoma kad juos reikia maitinti mazhom muselem kurias galima nusipirkti zooparduotuveje. tai gal kas zhino kaip yra ishtiesu?

Pas mus, mano statybose, ant lubų dar prieš savaitę kabėjo koks tuzinas 2 rūšių drugelių ( tame tarpe ir dilgėlinukai). Niekas jų nemaitino. Nežiūrint į tai, jie įgavo reikiamą formą ir savaitgalį, aš jų neberadau nei vieno…Saulėtomis popietėmis jau pasirodo vienas kitas “skraiduolis”.

aga Baisu jau erke istraukiau Veeeir maciau jau grugeli Girtas toki grazu grazu Gerai

muselių (drozdofilų) zooparduotuvėse nenusipirksti. jų gali gauti iš gamtos mokslų fakulteto (VU) arba užsiaugint supudžius obuolį kokį. tik klausimas ar tie, kur lentynose iš viso pūna.

Palaikyk savaitę ant stalo obuolius ir drozofilų įsigysi našarom…ir dar su kitais galėsi pasidalinti Taip

nu ne dekui, museliu gal ash vistik pati neauginsiu Cha chabe to pagalvojus yra ju keleta vazonose, jei nores “draugas” gales paskraidyt.

nauja drauga isigijai Gerai Cha cha

Nėra drugelių mintančių kitais gyvūnais. Nektaras, sirupas, sula, medus arba nieko. Toks drugelių maistas.

is Rygos bendradarbei drauge buvo parvezusi lauktuviu drugeli - toki dideli ir grazu. Ji augini namie kaip namini, aisku jeigu i lauka paleisi tai tiek ir tematysi, be to gal jam saltoka pas mus lauke. Maitinti ji reikia karta i diena nektaru, pagamintu ir medaus ir vandens. Ir gyvena iki 4 savaiciu Šypsena Yra interneto puslapis apie tokius, bet tik niekaip neatsimenu koks… na latviskai ir rusiskai buvo…

as siulyciau paleisti… juk vistiek labai jau neilgaamzis gyvuniukas… lai pasidziaugia laisve… o orai jau pakankamai hsilti… teko ir man ishvysti plasnojanti drugi ;]

nu ash aplamai niekad nesusimastydavau kuom jie minta. bet tie egzotishki margaspalviai tikrai buvo maitinami muselem Nekaltas

dienos gal ir shiltos. bet nakti dar toli grazhu ne. kojos dar prie zhemes prishala. o be to drugio niekas ir nelaiko, jis kazhkaip nerodo didelio noro keisti dislokacijos vieta. juda kokiu 50 sm spinduliu.

siaip jau drugiu maitinimosi organai metamorfozes metu virsta is grauziamuju i ciulpiamuosius ir visai nepritaikyti mitybai kitais vabzdziais. be to, dalis drugiu suaugelio stadijoje visai nesimaitina. ziemoti lieka tik suaugeliai nespeje pasidauginti praejusio sezono metu. toks ir pas tave. jiems zemos temperaturos visai nekenksmingos. jie prie to prisitaike.

bet tai valgo! valgo! ne nu ne gyvuliukus. medaus neturejau tai teko pasitenkinti ishtirpintu cukrum. ir dar su kokiu apetitu Šypsenavalgo reishkes gyvens. dabar beliko ishmokyt eit i tualeta i viena vieta Cha chao shiaip dekui labai. pati tikrai nezhinochiau ko jai pasiulyt.

dar ismokyk ji atnest mesta pagali ir pradesiu pavydet Šypsena