apie apatinį trikotažą

as ir perku latviska lauma (rosme), kokybiskas i grazus labai, na siaip dar buvo tokia firmine balatrusiu-vokieciu parduotuvike, irgi labai kokybiski, o kiek piniondzu isleidziu, tai geriau neskaiciuoti, komplekteliai kainuoja nuo 70 lituku baisumelis, nu bet atsispirti negaliu niekaip (V) Cha cha

Triumph, Princesse Tam-Tam, Chantelle, Pompea… kartais nusipirku tai kas man patinka neziurint i etikete. Apatinis trikotazas turi buti grazus ir patogus.

Chantelle, Pompea, Triumpf, Sanpellegrino, “Etam lingerie” . Nesuprantu, kokios ten spalvos gali būti “netinkamos” - perku juodus arba šampano spalvos. Kartais - bordo spalvos. Beje, įsigudrinau pirkti dvejas kelnaites prie vienos liemenėlės, mėgstu komplektus, o kasdien skalbiamos kelnaitės visada greičiau susidėvi. UT Blogai, nei kokybės, nei grožio. “Lauma”, “Rosma” - niekada nepakliūna po ranka.

jei del spalvos- tai sampano man Ne

O ką tada rengiesi po šviesiu drabužiu?

Perku parduotuvese. LiežuvisMan labai svarbus apatinis trikotazas,todel perku tik gerus ir sexy apatinius Šypsena

baltus…

A, matai, aš baltų išvis nepripažįstu. Laikausi Joannos Collins rekomendacijos nenešioti drabužių, baltesnių už dantis. ŠypsenaA, skiriami pinigai - komplektėliui 100-180 Lt.

kas tas nebrangiai?

O man nei balti, nei juodi nelabai. Patinka shiltu spalvu, pasteliniu, kad ir melsvi, rausvi, bordo, tamsiai melyni, o juoda balta - tik tada, kai butina Šypsena

…humanoj ajshku…

o man balti grazu…ypac vasara…prie idegusio kuno

labai jau balti jos dantys turėtų būt Mirktlondonpaparazzi.com/londonpaparazzi/actors/source/10103-joa n_colins.htmllondonpaparazzi.com/londonpaparazzi/actors/source/10104-joa n_colins.html Nekaltas

afera, jos gal ir balti - amerikonai gi pamišę dėl šitų dalykų. Dzin, snobiškai nuskambėjo, bet nenešioju grynai baltos spalvos, vis į dramblio kaulo pusę arba šampano, kaip jau minėjau.

na ir amerikiete… nelabai ko tai suderintas skonis

Etam,Intimissimi…moku brangiai,bet kad labai jau graziu dalykeliu turiu,nerealiu! Šypsenabeje,dabar grizau lietuvon,tai zinau bazej viena skyreli,kur nerealus budavo dalykai,reiks eit uzsipirkt… beje,merginos,kas kiek laiko atnaujinat savo apatinio trikotazo stalciuka? Šypsena

dramblio kaulo- tai Gerai- bet sampano- na nezinau- man kazkaip senmergizmu “kvepia”

antroj nuorodoj truputi prasišiepus, tai tikrai balti Nekaltas, o gal tep atrodo, nes palaidine “į dramblio kaulo pusę arba šampano”… Tep kad gerai darai Mirkt.

Na, taigi aš niekam ir neperšu Cha cha Taigi mano skonis senmergiškas… Gal ir senmergiško - bet jie tokie neutralūs, po bet kokia spalva tinka. Ir ant mano odos geriau atrodo nei balti.

Taip ir vyrams nepatinka-bobiskumu kvepia!