apie apatinį trikotažą

Man tai Victoria’s Secret Gerai Gerai Gerai Ir kokybiski, ir nebrangus. Tik gaila, kad LT nera pirkti.

pasakyčiau: nori? duodu, tiek, kiek galiu duoti, likusius pati susitaupai Piktasblin tie maži vaikai tai nežino, kaip daugiau išsidirbinėti. Tie apatiniai tai nėra kažkas labai įpatingo - visviena mato tik šeimos nariai, 2k per savaitę klasiokai, kai persirenginėjo kūno kultūrai ir pana kartais. Fsio… 1 ir 2 atvejais niekam neįdomu, kokius tu apatinius nešioji…Man asmeniškai, kad patogu būtų.

O kodel nebeperkate? Liežuvis

…svarbu kad nesmirda ir viskas bus OK Taip

būtent Taip. ir dar švarūs, nesumyžti ir nesupersti Girtas Liežuvis Juokiasi

BET AKĮ-o paskui ir ne tik- po grazius - smagu paganyti…

Man patinka pirkti Palangoj, moterų pliaže. Ten daug būna latviško apatinio trikotažo, kainos tikrai perpus mažesnės, nes be prekybinio antkainio Matuotis patogu. Laiko marios, persirenginėt nereikia… Pabandykit, patiks

storėju ant akių, kūnas pripažįsta tik švelnų trikotažą, visi nėriniai sukišti stalčiuosi - geresniems laikams Cha cha

o as matuotis nemegstu…perku is kart… Nekaltas

bet kaip galima pliaze matuotis? Ten tiek smelio Pavargęs

i krumus i psio…paskui kita tuos pacius maunas…na… Baisu

Bet taigi man atrodo, kad kunas kazkiek jau smeliuotas buna… Parduotuveje liemneles as matuojuosi, kelnaiciu ne, bet nusipirkusi isskalbiu…

Kam moterų pliaže eiti į krūmus? Matuotis galima ant savo kelnaičių. O parduotuvėj įsivaizduojat, kad tik jūs vieni matuojatės?

nesimatuoju is vis…- ir jei netinka- niekad negrazineju Nekaltas

matuojasi ant kelnaiciu TaipO smelis ant kuno… hm… kad ten pachios prekes pusiau ant smelio Cha chaBet shiaip moteru pliazhas gera vieta pirkti ir mano nuomone Taip

kalbant apie UT- tai paskutiniu metu jie is vis nieko grazaus- naujo nebegamina…net nezinau kodel… Nekaltasvakar maciau kad ir ta pavasarine kolekcija- tai… Nežinau…Vos keli modeliai dar tokie …- o apatiniai- kaip manas pasake- mociutiski tokie- su taskiukais- tai net pardaveja atsisuko… Drovus

Lauma arba rosme Myliu. Rygoje kai klaidžiojau po jų parduotuvės, tiesiog seilės tyso nuo pasiūlos įvairovės. Super apatinukai, gerai nešiojasi, tiesiog mieli labai labai labai Šypsena

jio jio Laimingas o sh kadangi bazese dirbu tai toke pardaveja ta pati kuri skolon duoda dar nuolajdas nerealiais padaro sakikim kur komplektas paroshkej kajnuoja 70 ji pardavinieja kazkur po 65 a 60 + man dar 10-15 lt nuo komplekto nuolaida padaro Cha cha tai nepirkt ranka nekyla Cha cha

Man irgi mieliausias latvishkas, o ir kaina nedidele. Pvz., “Triumph” kazkodel nemegstu, vis uzeinu, bet ir spalvos man ju Veee, ir formos kazkokios labai jau bobishkos…be to, dar ir brangesni nei “Lauma”. Gera tema, kaip tik pamaschiau, kad pats laikas butu atsinaujinti. Reiks pereit per parduotuves, gal ko nors naujo pamatysiu NekaltasO studente budama tai turguj pirkdavau, po 20 Lt, ir nieko, rasdavau ir ten graziu, paprastu, be jokiu nesamoningu blizgalu ir neriniu, kurie man nepatinka.