apie agnę ir gėles


apie agnę ir gėles

Kaire akis taip biski ziaurokokai atrodo Šypsena

Badai, techninis brokas Šypsenasu pavasariu ir tave Šypsena

Akį primerkus - gėliška Agnė Šypsena Gerai

apie geles ir agnę turėtų būti, nes gėlės čia dominuoja. Dėl akies, pritariu Badui.

Agne vel savo stichijoje Cha cha

pavadinimas, akis - blogai kas dar blogai? Cha chakas gerai, niekas nieko nepasakysit? Šypsenadzenkuja bardzo

beje, man pavadinimas asmeniškai dar ir kaip gerai Šypsenamilijoną kartų geriau, nei tavo, barracuda pasiūlytas variantas Labasčia tik tarp kitko, šiaip Šypsena

kazhkaip jau viskas suspausta. kaip shprotai dezhutej…

skanaus.

…kol nepasdidinau,jau buvau susruošys dėt Rek…nors visai neblogai atrodo ir didelė…atidžiau insžiūrėjus,gal ta akis ir kliūva kiek,bet nesmarkiai… …a vat karpyt tai ašei mėgstu…kaipo variantą galimėt stačią kadrą 2x3 truputį nukirpus puokštės…ir gerokai peties… Mirkt

Gera spalva. Agnė tikra, o gėlės nelabai…

ajoa, viskas jau ir pasakyta Nekaltasanyway, labai netgi neblogai Gerai

Wabalaiti, Mirkt ŠypsenaBeje, gėlės 100% natūralios…kaip ir aš Niam niam Šypsena

tikra Agnė Laimingas

Ish vienos puses labai fain nuotaika. ish kitos puses kadravimas nelabai… Ir zvilgsnis “a la paris hilton”. Nors man apie zvilgsnius reiketu patylet, sunkus tai dalykas, labai sunkus. Manishkis dar kokia 10 kartu tupesnis uz paris hilton gaunasi… Mirkt

Nea, sitas zvilgsnis geresnis uz Hilton. Anos toks ironiskas. Nors gal skonio reikalas Šypsena

Šypsena

Gerai

man tai tas kelenis nelabai taip isikomponyuoja i kadra. bet bendrai paemus visai neblogas vintage stilius. Reikejo tik tamsiai lupas padazyt ir paryskint akiu apvedziojima.