apelsinas :)


apelsinas :slight_smile:

uz poros savaiciu atkeliauja i lt. o paskui i airija. vat grozi radom. (nors aisku jei butu buves melynas tai buciau net aps… is laimes ) Šypsena

i Lt i poto i Airija? Tai kodel ne tiesiai i Airija Šypsena

na airijoj registruojant taxai Apakęs draudimai ir kiti priedai taip kad ohoho. tai va varom i lt o paskui atsisiunciam i irl. p.s. kaip gaila juodojo kawasakio Liūdnas sentimentai Apkabinimas

spalva Gerai, tik įdomu, kaip gyvai ji atrodo, neteko dar susidurt…

Is kawno perki?

nea is anglijos. draugai isvaziavo patikrint ar viskas ok. prideda du salmus ir 2 stiukes. gyvai tai Gerai atrodo. dubline viena maciau parodoj zalia (kaip priklauso), mano dienorasty yra foto.

gerulis Cha cha

sita spalva da best!!!

Apelsinai jega, man nuo ju neskauda galva… Cha cha

nulupciau as sita apelsina, paziureciau kas tada liktu Taip

Sitas dalykas kolkas pikciausias.

snukutis tai dailus.

Jei iš anglų,tai registruojant žiūrėk dar prie žibintų prisikabins,kad ne į tą pusę šviečia.Reiks pašert balvonus

Nesuprantu ka ten tikrint,juk jis visiskai naujas,na bent jau padangos tai tikrai.

spalvytia Gerai antra po zalios Cha cha

jauciu reiks didint stafke. tipo panickai kazkas daugiau pasiule Apakęs velniop, kad tik butu mano Apkabinimas o pravaziaves jis tik 800 myliu jei neklystu…

Tai ner ten ko tikrint su tokia rida,bet nuotrauka daryta iki 800myliu,nes padangos naujos.

tai kad ir tas 800 myliu, tai ir naujas !!! Apkabinimas negriuves, nesubraizytas, kaip is gamyklos brand new!

primena dabar manojo spalva Laimingas bet tik spalva…