Anyžiniai saldainiai..

Siaip anyziniai saldainiai man Veee, bet kazkaip vis pasitaiko Mirkt Bet vat yra viena tokia karamele Lietuviska - “Raminancioji karamele” vadinasi Niam niam Dievinu as ja Niam niam Ten kazkaip ne gryni anyziai, o… Kazkaip kitaip, su metom gal, labai skanu Šypsena

fui fui fui,bjauresniu saldainiu, nei anyziniai dar neteko ragauti Baisu

uhhhh… uz juos bjauriau tegali but pomidoru sultys ir kmynu arbata! Veee

pomidoru sultys skanios Liežuvis

oi, nea, nepatinka man jie nuo vaikystės Ne

Siaubingai Ne skanu … nors saldumynus laabai megstu Niam niam

labai skanus sladainiai

tai kai turesiu… as jais Tave butinai pavaisinsiu… Mirkt

Veee

esi nea pirma ir nea paskutine kuri ju nemegsta… Mirkt

kazkodel italai juos ziauriai megsta… Nekaltasir amzinai maniskis jais mane “vaisina” Veee

tiesa Taip… lietuvoje jie nera tokie populiarus… juos labai megsta vokieciai olandai ir kitu europos saliu gyventojai… … Mirkt

Bliamba,karta kaip apsigavau Cha cha…Nakti atsikelus ejau atsigerti ir pamaciau lekstutej saldainiu kruvele.O galvoju,sokoladas…makt… Anyziniai saldainiai Veee

Cha cha… na va pasitaiko gi mat… siaip jie sveikiau nei sokoladas… o kartais net ir skaniau… Niam niam… aisq kiekvienam savo… Šypsena

tai dabar ismokiau,kad man parveztu atskirai saldainiu LaimingasJis valgo savo anyzinius(kaip smirda man jie),o as-triufelius.Tokie faini italiski saldainiai,kuriu viduje meiles zinute,kaip kinu laimes pyrageliuose… Cha cha

Niam niam kaip skanu anyziniai saldainukai Taip

kur pas mus pardavineja, tai megstu TaipBet buvo is Suomijos atveze, tai tikrai ne visi patiko (ten daug rusiu buvo), vieni kazkokie suriai - kartus buvo Baisu